IdoSell integruje się Shopee

Singapurski gigant Shopee wszedł na polski rynek jesienią ubiegłego roku. W ciągu dwóch kwartałów zdobył sporą popularność wśród lokalnych konsumentów – między innymi dzięki szeroko komentowanym kampaniom reklamowym. Teraz współpracę z firmą zaczyna IdoSell, platforma dla profesjonalnych sklepów internetowych.

Cieszymy się, że do grona naszych partnerów dołącza Shopee. To miejsce, z którego korzysta wielu potencjalnych klientów – nie tylko Polski. Staramy się wspierać nasze sklepy w nieustannym rozwoju sprzedaży, a współpraca z Shopee może znacząco pomóc im w zwiększeniu konwersji – powiedziała Sara Dzierżawska, brand manager z IdoSell.

Integracja pozwoli sprzedawcom w kilku krokach wystawić swoją ofertę w serwisie i zarządzać zamówieniami w Shopee. Jest ona oparta o sprawdzony moduł marketplace.

IdoSell integruje się z Shopee

IdoSell wzmacnia swoją pozycję

IdoSell to polska platforma sklepowa rozwijana przez IAI S.A. Tylko w 2021 roku GMV (łączna wartość sprzedanych towarów) w e-sklepach firmy wyniosło ponad 14 mld zł. Organizacja współpracuje z takimi partnerami jak InPost, Klarna, Facebook, Google, Wish, Amazon. W sierpniu ubiegłego roku do grupy dołączyła węgierska platforma sklepowa Shoprenter (spółka IAI S.A. posiada pakiet większościowy).

Przykładowa reklama Shopee – budząca skrajne opinie…

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry