IdoSell udostępnia kolejne cross-borderowe rozwiązanie

Współpraca IdoSell z Octopia ma pomóc polskim sprzedawcom w wyjściu na kolejne rynki Europy m.in. hiszpański i skandynawski. Octopia to usługa związana z francuskim gigantem e-commerce – cDiscount. Rozszerzenie integracji dostępnej w IdoSell o Octopię pozwoli sklepom internetowym rozpocząć sprzedaż do Norwegii, Finlandii, Szwecji czy też Hiszpanii.

IdoSell udostępnia kolejne cross-borderowe rozwiązanie 1

– Dzięki temu rozwiązaniu sprzedaż cross-border stanie się jeszcze bardziej efektywna. Serwis cDisocunt w ramach Octopii daje merchantom dostęp do wielu zewnętrznych platform sprzedażowych w ramach wewnętrznej umowy. Jesteśmy przekonani, że dzięki tej integracji, właściciele sklepów internetowych będą mogli bardziej dynamicznie wchodzić na rynki Europy – mówi Konrad Pleszczuk, Product Manager z IdoSell.

Merchanci, którzy zdecydują się na włączenie Octopii, będą mogli umieścić swoją ofertę w takich serwisach jak: Casino, Rakuten, CDON Denemark, CDON Norvege, CDON Finlande, CDON, Marjane Maroc, The Phone House, Worten, Europazon, Alltricks France, BHV France, Carethy Espagne. Lista platform, które łączy Octopia, będzie się jeszcze rozszerzać.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top