Ikea sprzedaje telewizory (wideo)

Ikea wprowadza własny system telewizyjny. Uppleva ma być wyjątkowym połączeniem wysokiej jakości telewizora, centrum rozrywki z meblami. 

Sercem systemu Uppleva jest telewizor z modułem Wi-Fi i LED-owym ekranem wyświetlającym obraz w pełnej rozdzielczości 1080p HD. Wyposażony został również w porty USB i HDMI. Poza telewizorem klienci znajdą tu również wbudowany czytnik płyt Blu-ray/DVD, system dźwięku 2.1 i sporo miejsca na schowanie płyt.

Ikea sprzedaje telewizory (wideo) 1

Uppleva łączyć ma w sobie nowoczesne technologie z filozofią firmy Ikea – prostotą i funkcjonalnością. Stąd chociażby możliwość ukrycia wszystkich kabli.

Naszym pomysłem jest sprzedaż kompletnego rozwiązania TV, w którym telewizor, dźwięk i meble są połączone i zintegrowane w sposób niespotykany na dzisiejszym rynku – powiedział Marcel Godfroy, szef projektu.

Ikea rozpocznie sprzedaż Uppleva jeszcze w tym miesiącu na wybranych rynkach europejskich. Cena oscylować ma w okolicach tysiąca dolarów. A złośliwi pytają czy telewizor Ikei trzeba będzie samodzielnie złożyć?…

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry