IMPACTORY rozdane

28 lutego 2008 odbyła się 10-ta, jubileuszowa edycja wręczenia nagród IMPACTOR dla najbardziej podziwianych osób oraz firm mediów i reklamy za rok 2007. Wręczeniu IMPACTORÓW towarzyszyła konferencja podsumowująca minione 10 lat w przemyśle reklamowym i mediowym.
W tym roku, w wyniku głosowania członków Akademii Mediów i Reklamy nagrody IMPACTOR zostały przyznane następującym osobom oraz firmom:

Człowiek Roku Przemysłu Mediowego 2007:
Piotr Walter
„Za kontynuację strategicznego rozwoju grupy, za konsekwencję i rozwój nowoczesnych stacji telewizyjnych”

Najbardziej Podziwiane Medium 2007:
nasza-klasa.pl
„Za fenomen i 6 mln użytkowników. Za to, że w bardzo krótkim czasie zbudowała potężną wielomilionową społeczność, udowadniając rolę Internetu jako istotnego medium”

Najbardziej Wiarygodny Dziennikarz 2007

Tomasz Lis
„Za nieugiętą i wysoce etyczną dziennikarską postawę. Również za konsekwencję w działaniu i umiejętność odnalezienia się w mediach internetowych w sytuacji zniknięcia z anteny”

Najbardziej Podziwiany Reklamodawca 2007
Ex aequo:
•    Unilever
„Za kampanię DOVE, która złamała stereotypy i stworzyła nowy rozdział komunikacji marketingowej”
•    Kompania Piwowarska
„Za utrzymanie pozycji lidera rynkowego, podziwianego i uznanego pracodawcy oraz wysoki poziom świadomości marketingowej w zakresie prowadzenia marek”

Najbardziej Podziwiana Agencja Reklamowa Roku 2007
PZL
”Za najwyższą jakość w kreacji z zachowaniem komunikatywności i skuteczności działania. Za Golden Drum i za to, że cały kraj kocha żubry”

Najbardziej Podziwiany Dom Mediowy Roku 2007
Starcom
„Za wyjście poza sferę tradycyjnych mediów i najwyższą jakość obsługi. Również dla teamu niezmiennie zarządzającego agencją”

Najbardziej Podziwiana Agencja PR Roku 2007
Partner of Promotion
„ Za konsekwencję w prowadzeniu działań new businessowych i zaangażowanie społeczne oraz stałe podnoszenie standardów branży.”

Najbardziej Podziwiana Agencja BTL Roku 2007
Peppermint
„ Za umiejętne połączenie kompetencji BTL z nowymi technologiami oraz dwucyfrowy wzrost przychodów na trudnym i obfitującym w bariery rozwoju rynku”

Najbardziej Podziwiana Firma Outdoorowa Roku 2007
Stroer Polska
„Za innowacyjne podejście w komunikacji PA, profesjonalizm oraz rozwój środków przekazu. Także za stworzenie modelu współpracy z miastami, którego ukoronowaniem jest Festiwal Promocji Miast i Regionów”.

Najbardziej Podziwiany Instytut Badawczy Roku 2007
MillwardBrown SMG/KRC
”Za niezmiennie doskonały marketing, ciekawe projekty, wysoką jakość, serwis i rzetelność”

Najbardziej Podziwiana Agencja Interaktywna Roku 2008
MRM Worldwide
”Za niebywałą skuteczność w wygrywaniu nowego biznesu”

W tym roku z okazji 10-lecia przyznano Nagrody Specjalne dla firm, które w minionych 10 latach były najczęściej wskazywane jako te godne podziwu. Nagrody odebrali:

– PZL
– Starcom
– MillwardBrown SMG/KRC

Po raz drugi Centrum im. Adama Smitha przyznało nagrodę im. K. Dzierżawskiego dla dziennikarza zasłużonego za propagowanie idei rozsądku i wolnego rynku.  Laureatem został Marek Magierowski, zastępca Redaktora Naczelnego „Rzeczpospolitej”.

Organizowany od 1999 roku konkurs na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń przemysłu mediowego i reklamowego. Impactory Roku, będące nagrodami o charakterze wizerunkowym, są wyrazem uznania branży. Laureaci wybierani są przez Akademię Mediów i Reklamy, złożoną z najbardziej doświadczonych seniorów rynku, delegowanych przez organizacje branżowe.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry