Incenti: bezpłatne e-szkolenia

W ramach projektu „Profesjonalista rynku pracy” firma Incenti S.A. przeszkoli metodą e-learningu 5 000 osób zawodowo związanych z rynkiem pracy.
Uczestnicy będą mogli podnieść swoje kwalifikacje z zakresu zaawansowanej obsługi pakietów biurowych, zarządzania projektami, kontaktów z klientem i umiejętności interpersonalnych. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, a udział w szkoleniach jest bezpłatny.

W ramach projektu, do wyboru jest około 50 szkoleń e-learningowych, których zakres obejmuje obsługę aplikacji MS Office, zarządzanie projektami, oraz umiejętności interpersonalne. Zaletą szkoleń w formule e-learning jest to, że można z nich korzystać nie ruszając się z miejsca pracy, o ile jest ono wyposażone w komputer z dostępem do Internetu i standardową przeglądarkę stron WWW. Szkolenia są więc dostępne dla wszystkich, niezależnie od wielkości miejscowości, w której mieszkają i pracują. Co istotne, zdalne nauczanie eliminuje koszty związane z delegacjami, dojazdami i zakwaterowaniem.

Dzięki współfinansowaniu projektu „Profesjonalista rynku pracy” przez Unię Europejską, szkolenie jest całkowicie bezpłatne. „Oceniamy, że przeprowadzenie szkoleń z podobnego zakresu materiału metodą tradycyjną byłoby kilkanaście razy droższe i praktycznie niewykonalne z uwagi na konieczność synchronizacji terminów dla 5000 osób” – mówi Arkadiusz Antoniak z Incenti. Czas trwania szkolenia szacowany jest na 30-40 godzin efektywnej pracy z komputerem, co odpowiada około 60 – 80 godzinom tradycyjnego szkolenia.

„Dokładamy wszelkich starań, aby nasze szkolenia e-learningowe były najwyższej jakości. Wsparcie techniczne zapewnia niezawodna platforma LMS (Learning Management System), która pozwala jednocześnie obsłużyć nawet do 1000 osób” – mówi Arkadiusz Antoniak, Kierownik projektu „Profesjonalista rynku pracy” w Incenti S.A. „Oprócz solidnego zaplecza technicznego, do dyspozycji Uczestników oddajemy zespół mentorów, którzy pomogą w przejściu procesu rejestracji, konfiguracji komputera czy w obsłudze panelu szkoleniowego. Będą także na bieżąco monitorować postępy uczestników” – dodaje Antoniak.

Aby wziąć udział w szkoleniach e-learningowych w ramach programu „Profesjonalista rynku pracy” należy wypełnić wniosek on-line dostępny na stronie internetowej www.profesjonalistarp.pl oraz przesłać podpisaną kopię zgłoszenia do Biura Projektu w Warszawie.

www.profesjonalistarp.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry