Incenti organizuje Outsourcing Forum 2002

Na przełomie października i listopada b.r. w pięciu największych miastach Polski, Incenti S.A. zorganizuje cykl konferencji na temat outsourcingu informatycznego.

W zamyśle organizatorów Forum ma stać się miejscem wymiany poglądów i doświadczeń na temat metod zarządzania informatyką. Będzie to również okazja do dyskusji na temat możliwości optymalizacji kosztów jakie daje outsourcing IT oraz uzyskania informacji na temat dostępnych rozwiązań. Spotkanie jest współorganizowane wraz Telekomunikacją Polską, Prokom Software, Oracle oraz Sun Microsystems.

Każda z cyklu pięciu konferencji będzie składać się z dwóch części. Pierwszą wypełni panel dyskusyjny z udziałem ekspertów z dziedziny informatyki i zarządzania, którzy na bazie doświadczeń i wieloletniej praktyki przedstawią najważniejsze zagadnienia związane z outsourcingiem informatycznym.

W panelu dyskusyjnym udział wezmą m.in. Ewa Banachowicz z Deloitte&Touche, Andrzej Dyżewski z DiS, Andrzej Grandys, prof. Politechniki Łódzkiej, Tomasz Kulisiewicz z Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji oraz Borys Stokalski, prezes Infovide.
W trakcie panelu uczestnicy przedstawią wiodące trendy w informatyzacji przedsiębiorstw oraz poruszą najważniejsze aspekty prawne związane z outsourcingiem informatycznym. Omówią również zagadnienia bezpieczeństwa informacji. Ważną częścią spotkania będzie próba znalezienia odpowiedzi na pytanie: w jaki sposób możliwe jest inwestowanie w najnowsze technologie informatyczne przy jednoczesnej optymalizacji kosztów.

Forum to jedna z niewielu okazji do wymiany poglądów z liderami opinii publicznej oraz autorytetami branży informatycznej na temat outsourcingu. Zdajemy sobie sprawę, że przedsiębiorcy w coraz większym stopniu dostrzegają korzyści związane z tym modelem zarządzania informatyką. Nadal widzimy jednak wiele barier, które utrudniają rozwój branży, w której działamy. Brakuje rzeczowej informacji na temat zalet outsourcingu, nie ma również wielu okazji do dyskusji na ten temat. Mam nadzieję, że forum będzie krokiem naprzód w kierunku uporządkowania wiedzy. Obecność niezależnych konsultantów, przedstawicieli środowisk akademickich oraz prawniczych, a także firm, które z powodzeniem wykorzystują model outsourcingu w swojej działalności pozwala sądzić, że Forum stanie się obiektywnym źródłem fachowej wiedzy”.- powiedział Jerzy Popek, prezes Incenti.

W trakcie drugiej części spotkania, partnerzy Incenti przedstawią produkty informatyczne pozwalające korzystać z zalet outsourcingu. Prezentacje przygotowali m.in.: BPSC, Citrix, Comtica, Oracle, Prokom Software, SPIN, Sun Microsystems, Telekomunikacja Polska, Wirtualna Polska , oraz Xerox. Uczestnictwo w konferencji będzie więc również okazją do uzyskania informacji na temat konkretnych rozwiązań outsourcingowych oraz ich opłacalności.

Patronat nad konferencją objęło radio PiN i portal internetowy BiznesNet.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top