Incenti udostępnia platformę e-learningową Oracle

Firmy Oracle Polska oraz Incenti SA podpisały porozumienie partnerskie przewidujące udostępnianie aplikacji Oracle iLearning w modelu ASP (Application Service Provider). System jest kompleksowym rozwiązaniem do zarządzania elektronicznymi materiałami szkoleniowymi oraz procesem kształcenia.

Incenti jest pierwszą firmą w Polsce, która udostępnia system Oracle iLearning w modelu ASP. Nowa usługa pozwoli przedsiębiorstwom na prowadzenie szkoleń pracowników z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi e-learningowych, bez konieczności inwestycji we własne, kosztowne systemy informatyczne. E-learning jest również atrakcyjną ofertą dla firm szkoleniowych, chcących poszerzyć swoją ofertę.

Decydując się na udostępnienie Oracle iLearning w modelu ASP, zależało nam na pozyskaniu stabilnego partnera dysponującego bezpieczną i wydajną infrastrukturą informatyczną. Zasoby Ośrodka Przetwarzania Danych Incenti zapewniają użytkownikom systemu Oracle zarówno nieprzerwany dostęp do aplikacji, pełną ochronę danych, jak również szeroki zakres usług dodatkowych takich jak: monitoring wykorzystania zasobów czy tworzenie kopii zapasowych – powiedziała Grażyna Szlapin, dyrektor Działu Edukacji Oracle Polska.

Oferta Incenti umożliwia bardzo elastyczny sposób rozliczeń – od opłat za liczbę użytkowników korzystających ze szkolenia, po ryczałt, którego stawka uzależniona jest od rodzaju i czasu trwania szkolenia.

Udostępnienie systemu do zarządzania szkoleniami w modelu ASP oznacza, że z tego rozwiązania mogą skorzystać firmy, które do tej pory z przyczyn ekonomicznych nie mogły pozwolić sobie na dostęp do nowoczesnych technologii szkoleniowych. Edukacja przez Internet z wykorzystaniem aplikacji Oracle jest rozwiązaniem korzystniejszym ekonomicznie niż model in-house – powiedziała Katarzyna Maniszewska, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu, Incenti S.A..

System iLearning Oracle pozwala na synchroniczny model komunikacji osób uczących się z menedżerami, twórcami szkoleń, oraz instruktorami. Umożliwia odtwarzanie na odległość kursów w dowolnym miejscu i czasie dla kilku tysięcy uczestników jednocześnie, a także śledzenie postępów i weryfikowanie zdobytej wiedzy.

W lipcu 2002r. Incenti wdrożyła system Oracle iLearning w Ośrodku Przetwarzania Danych we Wrocławiu udostępniając poprzez witrynę WWW platformę pierwszym Partnerom Incenti.

Dostrzegając potrzebę edukowania rynku w zakresie tak i produktu jak i samego modelu ASP, firma uruchomiła wersję testową aplikacji na swojej stronie WWW, dostępną bezpłatnie dla wszystkich odwiedzających stronę Incenti.

http://www.incenti.pl

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry