Infinity Group dla Polsat Sport

Infinity Group na zlecenie kanału Polsat Sport zrealizowała wortal Polsat Sport TV. Na obecnym etapie główną funkcją wortalu jest komunikowanie treści transmitowanych przez Polsat Sport i Polsat Sport Extra, dalsze prace zmierzać będą w kierunku rozwinięcia w nim modułów telewizji interaktywnej. Serwis służy też nawiązywaniu i utrzymywaniu pozytywnych relacji z użytkownikami oraz budowaniu świadomości marki.

Infinity Group opracowała mechanizmy funkcjonowania wortalu pozwalające na jego rozwój i coraz silniejszą integrację z kanałem telewizyjnym. Obecnie w serwisie funkcjonuje już obszerna baza materiałów video. W planach jest też zróżnicowanie zawartości serwisu na potrzeby innych mediów (np. telefon komórkowy) oraz określonych grup odbiorców.

Serwis został zbudowany w oparciu o system zarządzania treścią RedDot CMS. Infinity Group wykorzystała możliwości jego integracji z zewnętrznymi aplikacjami. Opracowana do tego serwisu autorska aplikacja pozwala klientowi na pełne zarządzanie programem z poziomu RedDot CMS. W projekcie tym Infinity Group zastosowała nowatorskie rozwiązania pozwalające na integrację RedDot CMS z technologią flash. Dzięki nim redakcja serwisu ma możliwość samodzielnego konfigurowania flashowych elementów serwisu. ‘Podczas wdrażania wortalu Polsat Sport TV z powodzeniem, i co ważne – unikając kompromisów – połączyliśmy funkcjonalność z efektowną warstwą wizualną’ – mówi Grzegorz Perkowski, Dyrektor Technologii w Infinity Group. Opinię tę potwierdza Tomasz Waligóra z Działu Promocji Polsatu: ‘Aplikacja jest doskonale skrojona pod aktualne i przyszłe potrzeby, daje się łatwo adaptować, rozwijać, jest elastyczna, przejrzysta i dodatkowo przyjazna graficznie. System zaprojektowany na potrzeby zarządzania zawartością strony, a szczególnie programem oraz różnymi rodzajami rozrywek prezentowanych na antenie, a więc i na stronie Polsatu Sport, funkcjonuje wzorowo’.

http://www.infinitygroup.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry