Influencer.pl – nowy portal dla twórców internetowych

Na początku lipca platforma Whitepress powołała do życia nowy portal o nazwie Influencer.pl. Jego celem jest edukacja i wspieranie rozwoju wszystkich influencerów i innych twórców internetowych. Jest to część modułu influencer, który stanowi dodatkowe źródło zarobku dla blogerów i innych osób aktywnie działających w polskiej sieci.

Na Influencer.pl dawkę wiedzy znajdą zarówno osoby, które dopiero mają pomysł na swoją działalność w sieci, jak i takie, które z powodzeniem robią to od lat. Portal skupia się przede wszystkim na poradach, od kwestii związanych z promocją, SEO, księgowością i prawem aż po kluczowy aspekt e-działalności, czyli zarabianie na niej.

Portal jest podzielony na działy: aktualności i wydarzenia, porady, wywiady i newsy branżowe. Najważniejszą i najlepiej rozwiniętą sekcją jest ta z poradami. Dużo dowiedzą się też agencje i inne firmy, które planują podjąć współpracę z influencerami.

Influencer.pl to nasz największy i najważniejszy projekt poświęcony zarabianiu na działalności w sieci – mówi Paweł Strykowski, CEO WhitePress – chcemy aby influencer.pl był miejscem, w którym gromadzą się i edukują wszyscy twórcy internetowi. Ponieważ uważamy, że docelowo każdy internetowych projekt powinien na siebie zarabiać, chcemy im też umożliwić monetyzację swojej działalności, dlatego powstał moduł www.whitepress.pl/influencer, w którym można się zarejestrować i podjąć współpracę biznesową.

W portalu obecnie można znaleźć kilkadziesiąt materiałów. Redakcję tworzą Patrycja Górecka (redaktor naczelna) i Dorota Gryglak (dział aktualności).

Influencer

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry