Infoinwestor.pl z Onetem

We wrześniu serwis Infoinwestor.pl rozpoczął współpracę z Onet.pl w zakresie dostarczania analiz technicznych. Analizy ekspertów Infoinwestor.pl wzbogaciły analizy finansowe spółek działu Biznes Onet.pl.

Współpraca między Infoinwestor.pl a OnetBiznes.pl obejmować będzie około 40 analiz miesięcznie, w tym: analizy spółek prowzrostowych wytypowanych pierwotnie przez algorytm Metastock, z których eksperci Infoinwestora wybiorą codziennie najlepszą pod względem analizy technicznej, analizy kontraktów terminowych zamieszczanych codziennie w południe (rano pojawią się w Infoinwestor.pl) a także poniedziałkowe videoanalizy indeksów małych i średnich spółek oraz analizę kontraktów na wig20 dla operujących na kontraktach terminowych.

Przewagą zamieszczanych analiz jest typowanie spółek prowzrostowych, a więc takich, na które należy zwrócić uwagę, zanim zainteresuje się nimi szeroka grupa inwestorów a w przypadku analiz kontraktów terminowych – analiza w połowie sesji, czego nie oferują inni analitycy.

Analizy będzie można znaleźć w  sekcji komentarz lub analizy działu Gielda.Onet.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top