Informacja na żądanie – nowy wizerunek serwisu e-prawnik.pl

Od października witryna jednego z największych serwisów prawniczych w polskim Internecie jest unowocześniona. Głównym celem zmian była poprawa nawigacji oraz odświeżenie wizerunku serwisu. Nowy layout wprowadził przejrzysty podział merytoryczny, co usprawniło użytkownikom łatwy dostęp do głównych działów serwisu: aktualności, poradników, dokumentów, aktów prawnych, narzędzi oraz forum.

Ze względu na rodzaj oferowanych informacji wyodrębniono w nowym układzie dwa podserwisy: e-prawnik firma – kierowany do przedsiębiorców (MSP) oraz e-prawnik domowy. W ten sposób wszystkie informacje zostały podzielone według kryterium grupy docelowej.

E-prawnik firma łączy w sobie informacje ciekawe z punktu widzenia zarówno przedsiębiorców rozpoczynających swoją działalność, jak i tych, którzy już ją prowadzą. Zainteresowane osoby mogą zapoznać się z regulacjami stosowanymi przy prowadzeniu szeroko pojętej działalności gospodarczej (np. indywidualnej, jak i w formie spółek), zawieraniu umów, windykacji należności, zamówień publicznych, postępowaniem przed urzędami lub sądem oraz poznać tajniki prawa podatkowego i prawa pracy.

E-prawnik domowy jest kierowany do odbiorców szukających pomocy prawnej przy rozwiązywaniu problemów życia codziennego. Największym zainteresowaniem w katalogu praw objętych serwisem e-prawnikem domowym cieszą się sprawy rodzinne, spadkowe, mieszkaniowe oraz ubezpieczeniowe (społeczne i majątkowe).

Podział serwisu według kryterium grupy docelowej stwarza nowe możliwości reklamowe w dotarciu do bardzo atrakcyjnej grupy użytkowników polskiego Internetu. O wartości użytkowników serwisu decyduje nie tylko ich ilość, ale przede wszystkim bardzo atrakcyjny profil.

E-prawnik.pl jest serwisem komercyjnym, od 2002 roku dostęp do archiwum serwisu jest płatny. Największym zainteresowaniem w serwisie cieszy się system informacji na żądanie pod nazwą 'Zapytaj prawnika’ oraz związana z nim gwarancja 'DZIŚ PYTANIE – DZIŚ ODPOWIEDŹ’. Usługa 'Zapytaj prawnika’, świadczona przez serwis e-prawnik.pl jest unikatowym narzędziem wspierającym przedsiębiorców nie posiadających stałej obsługi prawnej w podejmowaniu codziennych decyzji.

Z płatnych usług serwisu e-prawnik.pl do dnia dzisiejszego skorzystało już prawie 4 500 klientów.

http://www.e-prawnik.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top