InfoShare StartupZone: być jak Brian Acton

Do końca marca startupy zgłaszać mogą chęć uczestnictwa w projekcie InfoShare StartupZone. W tym roku ma być ponad 2500 uczestników, 60 prelegentów z całego świata, a do tego networking na gdańskim bursztynowym stadionie.

Kilka lat temu Brian Acton zakończył pracę w Yahoo i postanowił aplikować do najbardziej znanych internetowych firm. 23 maja 2009 roku serwis Twitter odrzucił jego kandydaturę. 3 sierpnia tego samego roku Facebook również nie był zainteresowany zatrudnieniem go. A już w lutym 2014, swoją internetową aplikację WhatsApp Facebookowi za 19 mld dolarów! Zaledwie pięć lat po tym jak szukał pracy w branży, stał się jej objawieniem i miliarderem jednocześnie.

Historią Actona na swoją konferencję zapraszają organizatorzy infoShare – bezpłatnej konferencji IT & NewMedia, która co roku odbywa się w Gdańsku. Pierwsza edycja infoShare odbyła się w 2007 roku i od tego czasu systematycznie zdobywa popularność, gromadząc coraz liczniejsze grono przedsiębiorców, tych dopiero startujących i tych, którzy już nabyli sporo doświadczenia, a także inwestorów i aniołów biznesu z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej. Program Konferencji zostanie w tym roku poszerzony o infoShare Startup Zone – specjalną strefę dedykowaną startupom oraz inwestorom, wykreowaną przez gdańskiego Startera.

startup zone

W tym roku ma być ponad 2500 uczestników (przedsiębiorców, inwestorów, programistów, managerów), 60 prelegentów z całego świata, a do tego networking na gdańskim bursztynowym stadionie. Konferencja odbędzie się w dn. 22 i 23 maja.

infoShare StartupZone przeznaczony jest dla innowacyjnych startupowców, posiadających co najmniej wersję demo swojego produktu. W ramach konkursu Startup Contest dostaną szansę na spotkanie z doświadczonymi mentorami, zaprezentowanie się przed międzynarodowym jury, a także na zdobycie licznych nagród. Strefa dla startupów to także szansa na speed dating z inwestorami i prezentację swojego projektu szerokiej publiczności podczas Startup Expo.

Dołącz do najlepszych, na twoje zgłoszenie czekamy tylko do 31 marca. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, przygotuj się do prezentacji przed kilkutysięczną widownią pod okiem mentorów, zdobądź uznanie inwestorów i szansę na duże pieniądze. Osiągnij sukces jak Brian Acton – zachęcają organizatorzy. Strefę sponsoruje Fundusz Aligo należący do Grupy Edoradca.

Więcej informacji znaleźć można na stronie infoshare.pl/startup-zone. Nasza Redakcja objęła projekt patronatem medialnym.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry