Infovide i Energis organizują wspólny warsztat

Infovide we współpracy z Energis organizuje warsztat na temat wdrożenia i zastosowania systemu do zarządzania zasobami ludzkimi SAP HR. Warsztat odbędzie się 26 listopada br. w siedzibie Infovide. Skierowany jest przede wszystkim do dyrektorów personalnych oraz menedżerów IT, a także pracowników różnych szczebli odpowiedzialnych za zarządzanie zasobami ludzkimi.

Uczestnicy warsztatu będą mieli możliwość zapoznania się z zaletami funkcjonującego już systemu na przykładzie firmy Energis, w której Infovide wdrożyło SAP HR w ciągu trzech miesięcy.

Właściwe wykorzystanie systemu do zarządzania zasobami ludzkimi pozwala na przesunięcie nacisku z obsługi operacyjnej kadr na zarządzanie rozwojem pracowników, badanie i budowanie polityki personalnej oraz struktury, a także wpływanie na ich zgodność ze strategią firmy.

Zrealizowany w Energis Polska projekt obejmował wdrożenie modułu administracji kadrami oraz część zarządzania rozwojem personelu (między innymi: zarządzanie szkoleniami, rekrutacja, ścieżki kariery zawodowej) z wyłączeniem systemu płac obsługiwanego na zasadzie outsourcingu.

“Najważniejszy w całym projekcie był pierwszy etap wdrożenia, który oprócz fazy organizacyjnej zawierał wspólne opracowanie koncepcji biznesowej – dzięki temu konsultanci Infovide mogli zapoznać się ze szczegółowymi wymaganiami Działu HR, a pracownicy Energis mogli “od ręki” dowiedzieć się o możliwych scenariuszach odwzorowania ich oczekiwań w systemie” – powiedział Sławomir Stępień, Dyrektor Konsultacji w Infovide S.A.

Podczas spotkania eksperci Infovide przedstawią korzyści z wdrożenia SAP HR tj. dostępność różnych zestawień, np. oceny pracownicze, rozwój pracowników, budowanie ścieżek karier, a jednocześnie możliwość tworzenia zapytań “ad hoc”. Inną zaletą systemu jest pełna integracja z modułami oprogramowania wspomagającego pracę przedsiębiorstwa, np. z CRM.

http://www.infovide.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry