Infovide i Energis organizują wspólny warsztat

Opublikowano: 7 listopada 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Infovide we współpracy z Energis organizuje warsztat na temat wdrożenia i zastosowania systemu do zarządzania zasobami ludzkimi SAP HR. Warsztat odbędzie się 26 listopada br. w siedzibie Infovide. Skierowany jest przede wszystkim do dyrektorów personalnych oraz menedżerów IT, a także pracowników różnych szczebli odpowiedzialnych za zarządzanie zasobami ludzkimi.

Uczestnicy warsztatu będą mieli możliwość zapoznania się z zaletami funkcjonującego już systemu na przykładzie firmy Energis, w której Infovide wdrożyło SAP HR w ciągu trzech miesięcy.

Właściwe wykorzystanie systemu do zarządzania zasobami ludzkimi pozwala na przesunięcie nacisku z obsługi operacyjnej kadr na zarządzanie rozwojem pracowników, badanie i budowanie polityki personalnej oraz struktury, a także wpływanie na ich zgodność ze strategią firmy.

Zrealizowany w Energis Polska projekt obejmował wdrożenie modułu administracji kadrami oraz część zarządzania rozwojem personelu (między innymi: zarządzanie szkoleniami, rekrutacja, ścieżki kariery zawodowej) z wyłączeniem systemu płac obsługiwanego na zasadzie outsourcingu.

„Najważniejszy w całym projekcie był pierwszy etap wdrożenia, który oprócz fazy organizacyjnej zawierał wspólne opracowanie koncepcji biznesowej – dzięki temu konsultanci Infovide mogli zapoznać się ze szczegółowymi wymaganiami Działu HR, a pracownicy Energis mogli „od ręki” dowiedzieć się o możliwych scenariuszach odwzorowania ich oczekiwań w systemie” – powiedział Sławomir Stępień, Dyrektor Konsultacji w Infovide S.A.

Podczas spotkania eksperci Infovide przedstawią korzyści z wdrożenia SAP HR tj. dostępność różnych zestawień, np. oceny pracownicze, rozwój pracowników, budowanie ścieżek karier, a jednocześnie możliwość tworzenia zapytań „ad hoc”. Inną zaletą systemu jest pełna integracja z modułami oprogramowania wspomagającego pracę przedsiębiorstwa, np. z CRM.

http://www.infovide.pl

Sylwester KozakInfovide i Energis organizują wspólny warsztat

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.