ING Investment Management wybiera ComArch

Opublikowano: 28 stycznia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

ComArch podpisał umowę na wdrożenie, udzielenie licencji i serwis systemu ComArch ORLANDO-PORTFEL ze spółkami ING Investment Management Polska SA i ING Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA. Rozwiązanie informatyczne ComArch posłuży do zarządzania aktywami klientów detalicznych, oraz aktywami funduszy inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. Będzie to czwarte wdrożenie aplikacji wchodzących w skład platformy ComArch ORLANDO w spółkach grupy ING.

ComArch ORLANDO-PORTFEL umożliwi prowadzenie portfeli inwestycyjnych, ewidencje operacji związanych z działalnością inwestycyjną, jak również analizę i prezentację wyników zarządzania według standardów międzynarodowych. Dodatkowo system pozwoli na analizę ryzyka i wycenę portfeli inwestycyjnych i instrumentów finansowych, a także kontrolę limitów i restrykcji związanych z działalnością inwestycyjną i operacjami finansowymi.

Systemy rodziny ORLANDO mają blisko 50 wdrożeń w Polsce.

http://www.comarch.pl

Sylwester KozakING Investment Management wybiera ComArch

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.