Inkubator STARTER wspiera e-biznes tworzony przez pięćdziesięciolatków

Opublikowano: 17 października 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Gdański Inkubator STARTER wspólnie z Powiatowym Urzędem Pracy w Gdańsku wspiera przedsiębiorców tworzących sklep internetowy 100palców z wyrobami artystycznymi. W projekcie, którego celem jest aktywizacja zawodowa z grupy osób 50+, uczestniczy 14 osób.

100palcowSklep internetowy 100palcow.com oferuje produkty zaprojektowane i wytworzone przez uczestników programu. Postępy i rozwój artystyczny uczestników projektu pilotowały projektantki Megi Malinowska (grupa projektowa Tabanda), Marta Flisykowska (ASP w Gdańsku) i Justyna Apolinarzak (ASP w Łodzi). Przekazały one uczestnikom niezbędną wiedzę z zakresu projektowania oraz udzieliły wsparcia w tworzeniu linii produktów, które trafią do sklepu.

Wśród produktów, które znajdziemy w sklepie znajdują się wyroby wytwarzane ręcznie z wełny, tektury, rzemyków, tkaniny czy gliny.

Produkty wytworzone w ramach projektu Pomorska Fabryka Designu będą sprzedawane pod wspólna marką „100palców”.

Sylwester KozakInkubator STARTER wspiera e-biznes tworzony przez pięćdziesięciolatków

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.