InnovaWeb dołącza do Evolution Media Net

Firma InnovaWeb, wydawca takich serwisów internetowy jak Stylistka.pl czy Skiforum.pl, podpisała umowę z siecią Evolution Media Net. Wcześniej serwisy InnovaWeb współpracowały z siecią AdTotal.pl.

InnovaWeb to wydawca serwisów internetowych, które charakteryzują się zaangażowaniem zbudowanych wokół nich społeczności. Wśród nich najbardziej rozpoznawalny jest serwis Stylistka.pl. Pozostałe serwisy InnovaWeb, które dołączyły do sieci Evolution Media Net to: Przepisy.net, Mamzdrowie.pl, Fajnamama.pl, Fryzury.info, Magazyndomowy.pl, Naszetatuaze.pl, Sennikonline.pl, Skiforum.pl i Bikeforum.pl.

Serwisy prowadzone przez InnovaWeb wzmocnią przed wszystkim takie kanały tematyczne oferowane przez Evolution Media Net jak Women Power, Big City Life, Fashion, Styles, Labels & Celebs, Kids & Motherhood oraz Sport. Łączny zasięg tych witryn wynosi 2 miliony użytkowników (real users) i 20 milionów odsłon – Megapanel PBI/Gemius, maj 2011.

InnovaWeb dołącza do Evolution Media Net 1

– InnovaWeb to znana i sprawdzona marka na polskim rynku wydawców, która wcześniej współpracowała z Wirtualną Polską i siecią AdTotal. To bardzo czytelny i jasny przekaz, że kolejny duży wydawca postanowił związać się z nami. Jesienią będziemy pewnie mogli pochwalić się równie ciekawymi informacjami. – powiedział Maciej Mincer, CEO sieci reklamowej.

– Współpraca z Evolution Media Net daje nam możliwość rozwijania własnego zaplecza sprzedażowego, a jednocześnie jest wsparciem ze strony solidnego partnera, którym jest ta dynamicznie rozwijająca się sieć – mówi Barbara Stawarz, Publishing & Marketing Director InnovaWeb. – Mamy pewność, że nasza współpraca będzie przede wszystkim korzystna dla klientów, gdyż łączy nas podobnie rozumiana elastyczność oraz otwartość na nowe rozwiązania – dodaje.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry