InnovaWeb w sieci reklamowej Ad-Vice

Opublikowano: 24 kwietnia 2013. Kategoria: Rynek.

Sieć reklamowa Ad-Vice rozpoczęła współpracę na wyłączność z serwisami grupy InnovaWeb. Dzięki docieraniu do 1,1 mln użytkowników wzmocnić mają kategorię „kobieta”.

innovaGrupę InnovaWeb tworzą serwisy skierowane do kobiet w takich kategoriach tematycznych jak moda, zdrowie, uroda, dom i kulinaria. Przyłączone do Ad-Vice serwisy to stylistka.pl, przepisy.net, mamzdrowie.pl, naszetatuaze.pl, fajnamama.pl, magazyndomowy.pl, fryzury.info, szatnia.pl. Wcześniej obsługiwała je sieć Evolution Media Net.

Cieszymy się, że nawiązaliśmy współpracę z tak mocną grupą serwisów kobiecych. Pragniemy umocnić swoją pozycję w tym segmencie na rynku reklamy internetowej. Z firmą InnovaWeb wspólnie doceniamy ogromny potencjał kobiet oraz pragniemy budować przewagę konkurencyjną proponując niestandardowe, efektywne rozwiązania – powiedział Bartosz Wieczorek Prezes sieci reklamowej Ad-Vice.

Dawid ZarazińskiInnovaWeb w sieci reklamowej Ad-Vice

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.