Insignia smacznie dla hoteli Sheraton

Na początku lutego br. Insignia wygrała przetarg na budowę wizerunkowego serwisu internetowego sieci barów SomePlace Else należących do hoteli Sheraton. Zadaniem agencji było kreatywne przygotowanie serwisu przy szczególnym nacisku na sportowy, premiowy charakter klubów oraz unikalny charakter każdej z lokalizacji.

„Insignia pomogła nam odświeżyć markę SomePlace Else. Zaproponowany projekt idealnie nawiązuje do tradycji barów i kluczowych wartości marki SomePlace Else, a jednocześnie prezentuje ją w zupełnie nowej odsłonie.  Zależało nam także aby system CMS umożliwiał swobodną pracę i aktualizację wybranych treści użytkownikom bez specjalistycznej wiedzy, a zaprojektowane i wdrożone przez Insignia rozwiązanie idealnie spełniło nasze oczekiwania.” – powiedział Piotr Stempkowski, E-Commerce Manager w Starwood Hotels & Resorts w Polsce.

Serwis dostępny jest pod adresem www.someplace-else.pl i prezentuje bary SomePlace Else w Warszawie, Krakowie i Poznaniu. Informacje prezentowane są w kilku kategoriach i dotyczą muzyki na żywo, sportu, promocji oraz menu kuchni teksańsko-meksykańskiej, z której znana jest sieć SomePlace Else.

www.someplace-else.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry