Inspirujący Netcamp dla startupów już 24 kwietnia

Fundacja Netcamp zaprasza w czwartek 24 kwietnia o godz. 18 na kolejne inspirujące spotkanie IT w Szczecinie. Tym razem w związku ze zbliżającym się hackathonem Nethack pojawi się temat startupów i projektowania usług. 

netcamp_logoKto wystąpi podczas Netcampa i o czym będzie mówił?

1. Po co nam service design thinking? – Magda Małachowska, Service Jams

Tematem prezentacji jest projektowanie usług (service design thinking), czyli nowe pomysły widziane oczyma odbiorcy. Razem z prelegentką „wejdziemy w buty użytkownika” i sprawdzimy czy to co dla niego tworzymy – nowy produkt czy usługa jest tym czego chce i potrzebuje. Jak sprawdzić czy pomysł na biznes jest unikatowy, kim jest odbiorca? Jakie są jego problemy? Na podstawie kilku przykładów poszukamy ciekawych rozwiązań.

2. 9 rzeczy, których nauczyłem się robiąc startupy – Michał Szyndel, Stagelink.com

Startupy to temat rzeka i czasem trudno zdecydować się czyich rad warto słuchać. W swojej prezentacji Michał Szyndel opowie o doświadczeniach przy prowadzeniu kilku startupów  i czego się dzięki temu nauczył.

3. Gość Specjalny

Jak mówią organizatorzy, „chcemy żeby startupowcy znaleźli inspirację podczas  kwietniowego Netcampa a następnie zaczęli realizować swoje pomysły podczas hackathonu”.

Wierzę że w ciągu 24h można stworzyć funkcjonalne prototypy aplikacji internetowych/mobilnych, które mogą zmienić na lepsze życie mieszkańców miasta. Warto wziąć udział w Nethacku bo dzięki współpracy z AIP Business Link najlepszy projekt otrzyma wsparcie w zdobyciu 100 tys. zł inwestycji i szansę wyjazdu do Doliny Krzemowej – mówi Maciej Jankowski, Prezes Fundacji Netcamp

Spotkanie Netcamp odbędzie się klubie Hormon Cafe (ul. Monte Cassino 6). Mecenasem spotkania jest Miasto Szczecin. Po prezentacjach organizatorzy zapraszają na branżowe rozmowy przy piwie i afterarty. Planowana jest również transmisja online ze spotkania na kanale YouTube Netcampa, gdzie dostępne są też nagrania z poprzednich spotkań.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest rejestracja na stronie www.netcamp.pl. Warto również dołączyć do wydarzenia na Facebooku, aby zobaczyć kto się wybiera na Netcampa i zaprosić swoich znajomych.

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top