Niezwykłe okulary dla fanów Instagram

Fanów Instagram powinien zainteresować projekt Instaglasses. To śmiała próba połączenia okularów, aparatu i filtrów znanych z serwisu społecznościowego.  

Makrus Gerke z Berlina zaprojektował niezwykłe okulary. Instaglasses wyposażone zostały w 5MP aparat fotograficzny, który nie tylko pozwala robić zdjęcia najbliższe temu, na co aktualnie patrzy użytkownik. Na fotografie nakłada jednocześnie znane z Instagram filtry. Jest też opcja automatycznego wysłania zdjęć do serwisu społecznościowego.

Niezwykłe okulary dla fanów Instagram 1

Niezwykłe okulary dla fanów Instagram 2

Niezwykłe okulary dla fanów Instagram 3

Niezwykłe okulary dla fanów Instagram 4

Niezwykłe okulary dla fanów Instagram 5

Twórca okularów nie ma niestety planów zrealizowania prototypu. Można powiedzieć chyba: szkoda, bo Instaglasses są projektem śmiałym i oryginalnym. Pojawiają się też porównania nazywające okulary Polaroidem 2012 roku i zachęcające twórcę do spróbowania swych sił na platformie Kickstarter.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry