Inteligo operatorem wirtualnym

Inteligo Financial Services (IFS), spółka należąca do PKO Banku Polskiego oraz Polska Telefonia Cyfrowa (PTC) podpisały umowę o współpracy, dzięki której Inteligo stanie się tzw. operatorem wirtualnym MVNO oferując swoim klientom usługi telekomunikacyjne w oparciu o infrastrukturę sieci Era.
Wynegocjowane warunki współpracy pomiędzy IFS i PTC, wykraczają poza dotychczas przyjmowane rozwiązania w zakresie umów o MVNO. IFS bardzo wysoko ocenia infrastrukturę techniczną Ery i wyraża zadowolenie, że to właśnie ten operator został jego partnerem w nowym przedsięwzięciu.

„PTC zapewnia nam dostęp do szerokiego wachlarza usług telekomunikacyjnych, dzięki czemu będziemy w stanie skoncentrować się na szukaniu przewag konkurencyjnych w obszarze naszych kompetencji, a model współpracy, który przyjęliśmy gwarantuje pełne zaangażowanie obydwu organizacji w przygotowanie wspólnej oferty. Planujemy pozyskać kilkaset tysięcy klientów w ciągu pierwszych trzech lat działalności” – mówi Jacek Komaracki, Prezes Inteligo Financial Services i jednocześnie dyrektor Centrum Bankowości Elektronicznej PKO BP.

Zdaniem Klausa Hartmanna, Dyrektora Generalnego PTC, Inteligo to „inteligentne rozwiązania w bankowości elektronicznej”. Inteligo to dla nas bardzo cenny partner obejmujący swoim zasięgiem dużą grupę klientów poprzez kanał internetowy oraz z dostępem do szerokiej sieci dystrybucji w postaci oddziałów i agencji PKO BP” – dodaje Klaus Hartmann.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top