Inteligo po 3 dniach promocji

Opublikowano: 14 lutego 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Tylko w ciągu 3 dni aż 3000 osób zdecydowało się otworzyć konto Inteligo. To spektakularny sukces promocji Inteligo – Władca Pierścieni. Codziennie wnioski o otwarcie konta składa o 50% osób więcej niż dzień wcześniej. Już dzisiaj można więc śmiało stwierdzić, że promocja odniosła sukces – mimo, że film na polskich ekranach pojawi się dopiero w najbliższy piątek – 15 lutego.

„Spodziewaliśmy się, że dzięki tej promocji zainteresowanie kontem Inteligo będzie tak duże. Z jednej strony na uczestników promocji czekają wyjątkowo proste zasady oraz bardzo atrakcyjne nagrody dla zwycięzców – nawet 100 000 PLN na koncie Inteligo. A z drugiej strony, sama oferta konta Inteligo jest postrzegana przez klientów jako najbardziej atrakcyjna, zarówno pod względem wysokiego oprocentowania – 10,5% efektywnie (na dzień 13.02.2002), jak i szybkości oraz wygody zarządzania pieniędzmi”- powiedział Tomasz Kaźmierowski, członek Zarządu Inteligo Financial Services S.A..

Inteligo oczekuje, że w okresie trwania promocji konta Inteligo otworzy ponad 40 000 osób, głównie o średnich i wyższych dochodach, w wieku od 25 do 40 lat.

http://www.inteligo.pl

Sylwester KozakInteligo po 3 dniach promocji

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.