InteliWISE uruchamia portal na Tajwanie

Opublikowano: 2 lipca 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Spółka InteliWISE S.A. uruchamia AvaGuide.net – portal z aplikacją dedykowaną dla MSP i SOHO na rynku, który ma ponad ćwierć miliarda użytkowników.
AvaGuide.net to pierwszy na świecie portal oferujący wirtualnych pracowników. Rozwiązanie łączące interaktywne video, syntezę mowy oraz bazy wiedzy, zgodne z Semantic Web/Web3.0 dostępne jest w usłudze za cenę poniżej 10 dolarów miesięcznie.
Każdy przedsiębiorca, lub osoba zajmująca się budową stron WWW może w ciągu kilkunastu minut stworzyć aplikację, przedstawiającą wirtualnego pracownika. Jego zadaniem jest udzielanie odpowiedzi na najważniejsze pytania, pomoc w nawigacji po stronie internetowej czy promowanie oferty firmy.

Tworząc aplikację możemy nagrać dowolną osobę (także siebie) używając kamery internetowej. Możemy też wybrać postać z bazy profesjonalnie przygotowanych modeli. Wirtualny Pracownik jest całkowicie programowalny – jakikolwiek wpisany tekst jest automatycznie zamieniany na syntezę głosu. Dialog jest zgodny z wytycznymi Semantic/Web3.0, zachowany we wzorcu RDF, który jest czytany przez różne (w tym nieprzeglądarkowe) aplikacje, systemy wykorzystujące sztuczną inteligencję, rozwiązania semantyczne. Dzięki temu strona klienta nie jest pomijana podczas wyszukiwania semantycznego, a użytkownik Internetu, który szuka informacji może bardziej precyzyjnie znaleźć informacje o ofercie w wynikach wyszukiwania.

„Dotychczas mała firma musiała płacić dziesiątki tysięcy dolarów za interaktywne video na stronie. My oferujemy najnowszą technologię za miesięczne płatności rzędu kilkunastu USD  – mówi Marek Trojanowicz, Wiceprezes InteliWISE. Mały biznes, dzięki serwisowi AvaGuide.net,  będzie mógł teraz uruchomić interaktywną aplikacje wideo na swojej stronie internetowej, która świetnie wygląda i jednocześnie stanowi pierwszy krok w kierunku automatyzacji obsługi klienta.”

Serwis w pierwszej fazie wdrażania uruchomiony został w języku angielskim i chińskim. InteliWISE otwiera spółkę na Tajwanie, która wraz z lokalnymi partnerami będzie odpowiadać za wprowadzenie aplikacji na rynek.

„Liczba internautów w Chinach kontynentalnych i na Tajwanie przekroczyła 250 milionów, wyprzedzając tym samym Stany Zjednoczone, a liczba użytkowników szybkiego internetu na Tajwanie wynosi około 80%. Tajwan, z językiem chińskim i  bogatą kulturą wykorzystania awatarów jest dla nas kluczowym rynkiem, na którym chcemy testować, optymalizować i rozwijać nową aplikację. – mówi Marcin Strzałkowski, prezes zarządu InteliWISE. Dzięki utworzeniu na Tajwanie spółki  z siedzibą w Tajpej, ułatwiamy współpracę z lokalnymi partnerami, co jest na tym rynku fundamentem sukcesu.”

Sylwester KozakInteliWISE uruchamia portal na Tajwanie

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.