InteliWISE zdobywa medal

InteliWISE AVATAR polskiej firmy InteliWISE zdobył medal Konkursu INNOWACJE 2007 podczas Targów Techniki Przemysłowej Nauki i Innowacji organizowanych przez Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A. w kategorii elektronika i informatyka.
W dniach 23-25 października w Gdańsku odbyły się Targi Techniki Przemysłowej Nauki i Innowacji – TECHNICON INNOWACJE 2007. W imprezie udział wzięło około 100 wystawców, w tym m.in. instytucje, ośrodki naukowo-badawcze, instytuty oraz uczelnie. Wśród wystawców znalazły się m.in. firmy z Czech, Niemiec, Węgier, Finlandii oraz Polski.

Firma InteliWISE prezentowała podczas targów swoje rozwiązania. Flagowym produktem Spółki jest InteliWISE Avatar – jedna z najbardziej zaawansowanych na świecie aplikacji tzw. Virtual Human – wirtualny doradca, który umożliwia kontakt użytkownika ze stroną WWW poprzez naturalny dialog. InteliWISE Awatar, w oparciu o wieloźródłową bazę wiedzy oraz zaawansowane sieci semantyczne, rozpoznaje komendy wydane przez użytkownika w języku naturalnym (Natural Language Processing), a jego interaktywność wspierają najnowocześniejsze technologie multimedialne – dynamiczna animacja obrazu oraz wielojęzykowa synteza mowy.

Również inne rozwiązania firmy zostały dostrzeżone i docenione – InteliWISE STAND, został wyróżniony nagrodą specjalną, czyli Pucharem Prezesa Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. InteliWISE STAND jest rozwiązaniem, które wykorzystuje przyjazne zastosowanie sztucznej inteligencji w oddziaływaniu człowiek/maszyna. To wielopoziomowe rozwiązanie, składające się różnych ale spójnych cech, które umożliwiają użytkownikowi „rozmowę” z urządzeniem za pomocą ekranu dotykowego.

Przedsięwzięcie TECHNICON INNOWACJE 2007 dedykowane jest sektorowi małych i średnich przedsiębiorstw, które mają do zaoferowania gotowe bądź indywidualne, nowoczesne rozwiązania technologiczne. Ułatwia im pozyskanie partnerów i informacji o procedurach i instytucjach wspierających innowacyjność.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry