InteliWISE zdobywa medal

InteliWISE AVATAR polskiej firmy InteliWISE zdobył medal Konkursu INNOWACJE 2007 podczas Targów Techniki Przemysłowej Nauki i Innowacji organizowanych przez Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A. w kategorii elektronika i informatyka.
W dniach 23-25 października w Gdańsku odbyły się Targi Techniki Przemysłowej Nauki i Innowacji – TECHNICON INNOWACJE 2007. W imprezie udział wzięło około 100 wystawców, w tym m.in. instytucje, ośrodki naukowo-badawcze, instytuty oraz uczelnie. Wśród wystawców znalazły się m.in. firmy z Czech, Niemiec, Węgier, Finlandii oraz Polski.

Firma InteliWISE prezentowała podczas targów swoje rozwiązania. Flagowym produktem Spółki jest InteliWISE Avatar – jedna z najbardziej zaawansowanych na świecie aplikacji tzw. Virtual Human – wirtualny doradca, który umożliwia kontakt użytkownika ze stroną WWW poprzez naturalny dialog. InteliWISE Awatar, w oparciu o wieloźródłową bazę wiedzy oraz zaawansowane sieci semantyczne, rozpoznaje komendy wydane przez użytkownika w języku naturalnym (Natural Language Processing), a jego interaktywność wspierają najnowocześniejsze technologie multimedialne – dynamiczna animacja obrazu oraz wielojęzykowa synteza mowy.

Również inne rozwiązania firmy zostały dostrzeżone i docenione – InteliWISE STAND, został wyróżniony nagrodą specjalną, czyli Pucharem Prezesa Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. InteliWISE STAND jest rozwiązaniem, które wykorzystuje przyjazne zastosowanie sztucznej inteligencji w oddziaływaniu człowiek/maszyna. To wielopoziomowe rozwiązanie, składające się różnych ale spójnych cech, które umożliwiają użytkownikowi „rozmowę” z urządzeniem za pomocą ekranu dotykowego.

Przedsięwzięcie TECHNICON INNOWACJE 2007 dedykowane jest sektorowi małych i średnich przedsiębiorstw, które mają do zaoferowania gotowe bądź indywidualne, nowoczesne rozwiązania technologiczne. Ułatwia im pozyskanie partnerów i informacji o procedurach i instytucjach wspierających innowacyjność.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top