Interactions Europe otwiera biuro w Słowenii

Opublikowano: 24 września 2015. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Sieć reklamy natywnej Interactions Europe otwiera biuro w stolicy Słowenii – Lublanie. Oddziałem pokieruje Iztok Malačič, który będzie odpowiedzialny również za budowę struktur w tym regionie oraz za sprzedaż oraz pozyskiwanie nowych wydawców i rozwój sieci w regionie obejmującym Włochy i państwa dawnej Jugosławii.

Iztok Malačič od ponad 16 lat związany z rynkiem reklamowym i medialnym na Słowenii i w Europie. Był między innymi członkiem zarządu słowackiej publicznej telewizji i radia, a także członkiem działającego w Brukseli komitetu wykonawczego organizacji EGTA, która zrzesza przedstawicieli reklamowych z większości europejskich stacji telewizyjnych i radiowych.

interactionsIztok jest osobą zorientowaną na realizację celów i skuteczne rozwiązywanie problemów. Ma przy tym niezwykle bogate doświadczenie mediowe i reklamowe, doskonałe relacje z przedstawicielami naszej branży w wielu krajach. Dowiódł wielokrotnie, że potrafi budować skuteczne zespoły i równie skutecznie nimi zarządzać. Ze swoją wiedzą i doświadczeniem stanowi dla nas bardzo dużą wartość. – powiedział Paweł Milcarz, partner zarządzający Interactions Europe.

Sylwester KozakInteractions Europe otwiera biuro w Słowenii

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.