Interactions Europe otwiera biuro w Słowenii

Sieć reklamy natywnej Interactions Europe otwiera biuro w stolicy Słowenii – Lublanie. Oddziałem pokieruje Iztok Malačič, który będzie odpowiedzialny również za budowę struktur w tym regionie oraz za sprzedaż oraz pozyskiwanie nowych wydawców i rozwój sieci w regionie obejmującym Włochy i państwa dawnej Jugosławii.

Iztok Malačič od ponad 16 lat związany z rynkiem reklamowym i medialnym na Słowenii i w Europie. Był między innymi członkiem zarządu słowackiej publicznej telewizji i radia, a także członkiem działającego w Brukseli komitetu wykonawczego organizacji EGTA, która zrzesza przedstawicieli reklamowych z większości europejskich stacji telewizyjnych i radiowych.

interactionsIztok jest osobą zorientowaną na realizację celów i skuteczne rozwiązywanie problemów. Ma przy tym niezwykle bogate doświadczenie mediowe i reklamowe, doskonałe relacje z przedstawicielami naszej branży w wielu krajach. Dowiódł wielokrotnie, że potrafi budować skuteczne zespoły i równie skutecznie nimi zarządzać. Ze swoją wiedzą i doświadczeniem stanowi dla nas bardzo dużą wartość. – powiedział Paweł Milcarz, partner zarządzający Interactions Europe.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry