Interaktywny Przewodnik po Centrum Nauki Kopernik

Opublikowano: 7 listopada 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Plus, który od roku jest Partnerem Generalnym Centrum Nauki Kopernik – jednej z najnowocześniejszych europejskich instytucji popularyzująca naukę i kulturę – udostępnił mobilną aplikację „Interaktywny Przewodnik po Centrum Nauki Kopernik”.

 

Udostępniona właśnie aplikacja Interaktywny Przewodnik po Centrum Nauki Kopernik stanowi kompendium wiedzy przydatnej dla wszystkich, którzy mają zamiar odwiedzić CNK. Przewodnik zawiera m.in. interaktywną mapę, szczegółowe opisy galerii i najciekawszych eksponatów, wyszukiwarkę umożliwiającą odnalezienie kluczowych tematów prezentowanych w Centrum, jak również aktualizowany na bieżąco kalendarz imprez.

Interaktywny Przewodnik po Centrum Nauki Kopernik 1

Aplikację Interaktywny Przewodnik po Centrum Nauki Kopernik można pobrać za darmo w lobby Centrum Nauki Kopernik za pomocą rozmieszczonych tam nadajników bluetooth. Klienci sieci Plus mogą również pobrać aplikację przez stronę internetową wpisując swój numer telefonu komórkowego do prostego formularza. Na podany telefon zostanie wysłany adres, za pomocą którego można bez opłat ściągnąć aplikację.

Obecnie aplikacja jest dostępna dla osób, które posiadają komórki obsługujące platformę Java (J2ME), ale w najbliższej przyszłości planowane jest rozszerzenie aplikacji na pozostałe platformy.

Hanna LaskowskaInteraktywny Przewodnik po Centrum Nauki Kopernik

Podziel się!

O autorze

hania