Interia będzie ISP z Tel-Energo

Opublikowano: 19 grudnia 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Puls Biznesu w dzisiejszym wydaniu podaje informację, że Interia prawdopodobnie zaoferuje już w I kwartale 2003 usługę dostępu do Internetu (przez numer alternatywny w stosunku do TP SA).

Andrzej Arendarski, prezes NOM i Tel-Energo, podczas konferencji prasowej potwierdził, że prowadzi takie rozmowy z jednym z serwisów.

Osoba zbliżona do Interia.pl uważa, że przychody z vISP osiągną docelowo 25-33% sprzedaży.

Jeśli informacje te potwierdzą się będzie to już drugi tak szeroko promowany numer dostępowy, będący alternatywą w stosunku do numeru 020 21 22 promowanego przez TP SA. Onet wspólnie z Energis Polska zaoferował podobną usługę OnetKonekt– po pięciu tygodniach od uruchomienia usługi skorzystało z niej 100.000 osób, które wygenerowały blisko 2 mln sesji modemowych.

http://www.interia.pl

Sylwester KozakInteria będzie ISP z Tel-Energo

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.