Interia.pl agreguje europejskie stacje radiowe

Interia.pl, we współpracy z firmą AbRadio, uruchomiła nową wersję serwisu radio.interia.pl. Umożliwia on, bezpłatne i legalne, słuchanie ulubionych stacji radiowych przez internet.
Dzięki współpracy z AbRadio – dostawcą technologii strumieniowania sygnału radiowego w Internecie – w katalogu serwisu znalazła się unikalna oferta polskich, czeskich, słowackich oraz ukraińskich stacji radiowych. Korzystanie z niego jest bezpłatne, za wyjątkiem kilku spośród stacji udostępnianych w wysokiej jakości CD.

Serwis zawiera mechanizmy rekomendacji, umożliwiające użytkownikom komentowanie i ocenianie poszczególnych radiostacji, a także system automatycznie generujący listę tych najczęściej słuchanych i najwyżej ocenianych. Nowatorskim rozwiązaniem jest prosta i przyjazna nawigacja, która umożliwia filtrowanie katalogu z poziomu playera według określonych kategorii, takich jak: rodzaj muzyki, kraj czy miasto, z którego nadają. Prócz możliwości sortowania i filtracji, użytkownik może korzystać z tzw. schowka, który zapamiętuje jego ulubione stacje radiowe. Radio.interia.pl umożliwia także samodzielne zgłaszanie amatorskich i niszowych radiostacji, wspierając i promując tym samym ich działalność w internecie.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top