Interia.pl dla dzieciaków

Interia.pl uruchomiła serwis dzieciaki.interia.pl, skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Najmłodsi użytkownicy portalu znajdą w nim mnóstwo ciekawostek, gier i zabaw, poprzez które w przystępny sposób zdobywać mogą wiedzę i rozwijać swoje umiejętności oraz zainteresowania.
Jednym z podstawowych założeń serwisu jest uczyć przez zabawę. Jego najmłodsi użytkownicy, prócz gier, zabaw i łamigłówek, znajdą w nim m.in. Kącik kulinarny z propozycjami łatwych do wykonania i estetycznie podawanych smakołyków. Będą mogli zapoznać się z najnowszymi propozycjami kinowymi dla dzieci, a w Akademii muzycznej posłuchają popularnych piosenek, do których dołączone są teksty i nuty. W serwisie znajdą również sekcję poświęconą zwierzętom wraz z ich zdjęciami i opisem, a w specjalnej Galerii będą mogły pochwalić się samodzielnie wykonanymi rysunkami.

Interia.pl dla dzieciaków 1

Serwis dzieciaki.interia.pl wyróżnia się ciekawą i kolorową szatą graficzną, wykonaną w technologii flash, dzięki czemu przyciąga uwagę i zainteresowanie najmłodszych.

– Stworzenie serwisu dla najmłodszych było dla nas prawdziwym wyzwaniem. Dzieci wychowywane w świecie najnowszych technologii i silnych bodźców zewnętrznych stanowią naprawdę wymagającą grupę użytkowników. Mam nadzieję, że serwis sprosta ich oczekiwaniom, a także przekona rodziców, że komputer w takim wydaniu sprzyja nie tylko rozrywce, ale też rozwojowi ich dzieci. Tworząc serwis dla najmłodszych, inwestujemy w przyszłych lojalnych użytkowników portalu – powiedziała Agnieszka Rycąbel, główna pomysłodawczyni serwisu.

www.dzieciaki.interia.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top