Interia.pl dla koneserów

Opublikowano: 9 września 2007. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

INTERIA.PL wystartowała z nowym serwisem, który skierowany jest do użytkowników o wysmakowanym guście i zasobnym portfelu – koneserów ekskluzywnych przedmiotów i niebanalnego stylu życia.
– Serwis powstał w odpowiedzi na rosnący poziom życia w naszym kraju. Coraz więcej użytkowników, zwiększając zasobność portfela i swój status społeczny, oczekuje materiałów o produktach i usługach  z górnej półki, których brakuje w mediach. Koneser uzupełnia tę lukę, zaspokajając coraz bardziej wyrafinowane gusta i potrzeby polskich użytkowników – mówi Stanisław M. Stanuch, dyrektor sektora Magazyny i Poradniki w Interia.pl.

W serwisie znajdują się informacje dotyczące elitarnych sportów, ekstrawaganckich zainteresowań oraz przedmiotów i gadżetów z najwyższej półki. Użytkownicy znajdą tutaj ekskluzywne przepisy kulinarne czy pomysły na niebanalne prezenty. Nie brakuje też materiałów o  modzie i stylu życia najbogatszych. Materiały zgrupowane zostały w siedmiu kategoriach tematycznych: High Life, Moto i Gadżety, Smakosz, Piękno i Zdrowie, Moda oraz Sztuka i Design.

www.koneser.interia.pl

Hanna LaskowskaInteria.pl dla koneserów

Podziel się!

O autorze

hania