Interia.pl dla muzyków i fanów

Muzzo.pl to platforma multimedialna, stwarzająca początkującym twórcom muzyki szansę na debiut w sieci, poprzez prezentację własnych materiałów audio i video. Serwis udostępnia również funkcjonalności dla muzycznych fanów, którzy mogą tworzyć repozytoria swoich ulubionych artystów i dyskutować w ramach fanklubów i grup. Serwis został zaprojektowany i wdrożony przez portal Interia.pl.
Użytkownicy serwisu mogą założyć w nim jeden z dwóch profili – muzyka lub fana. Każdy z nich umożliwia zamieszczanie własnych materiałów audio, wideo oraz zdjęć, a także komentarzy tekstowych i wszelkich informacji branżowych. Dzięki temu internauci będą mogli na bieżąco śledzić ważne wydarzenia muzyczne, informować się wzajemnie o premierach, albumach czy koncertach. Rozbudowany mechanizm ocen i komentarzy pozwala dotrzeć do najlepszych wykonawców i materiałów.

– W polskim internecie brakowało dotąd dedykowanego miejsca dla Muzyków oraz ich fanów, dlatego mamy nadzieję że Muzzo.pl stanie się polskim MySpace, umożliwiając interaktywny kontakt pomiędzy twórcami muzyki, a ich odbiorcami. – mówi Wojciech Kaliński, kierownik projektów multimedialnych w Interia.pl. – Po platformie dystrybucji treści multimedialnych Fulmido, to kolejny projekt multimedialny, który ma umocnić pozycjonowanie Interia.pl na rynku rozrywki internetowej.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry