INTERIA.PL dla PlayStation

Z myślą o polskich miłośnikach PlayStation, firma Sony Poland uruchomiła serwis PlayStation.pl. Projekt został zrealizowany przy współpracy z portalem INTERIA.PL.

– Głównym celem serwisu jest stworzenie społeczności miłośników PlayStation. Wiemy, że istnieje bardzo duże grono osób skupionych wokół różnych platform PlayStation i mamy nadzieję, że nowa witryna stanie się ich przystanią. Z myślą o tym będziemy rozwijać projekt – wyjaśnia Maciej Kmiołek, Kierownik ds. PR i Marketingu Handlowego PlayStation.

Serwis powstał w oparciu o schematy znane z serwisu ‘centralnego’ www.playstation.com. Podobieństwo dotyczy zarówno szaty graficznej, jak i funkcjonalności.

Elementem wyróżniającym polską witrynę spośród 21 wersji serwisu-matki jest mocne akcentowanie lokalności. Rodzimi gracze znajdą na stronach serwisu oficjalne informacje o krajowych wydarzeniach i imprezach związanych z PlayStation 2 i PSP (PlayStation Portable), a w przyszłości – także dotyczące PLAYSTATION 3.

Strona umożliwia użytkownikowi sprawne dotarcie do wszelkich informacji o konsolach. Zawiera przegląd oferty sklepowej w tym zakresie, pozwala na odnalezienie najbliższego autoryzowanego dystrybutora sprzętu PlayStation, szybki kontakt z polskim oddziałem PlayStation i dotarcie do poszukiwanej gry.

Aktualizację danych na stronie umożliwia system zarządzania treściami (CMS), dostarczony przez Dział Sprzedaży Systemów i Technologii INTERIA.PL, który realizował projekty m.in. dla Premium Club, PZPN-u oraz firm Prymat i HOOP.

W najbliższym czasie ruszy kolejne wspólne przedsięwzięcie Sony i INTERIA.PL. Współpraca będzie dotyczyć stworzenia polskiej wersji serwisu www.yourpsp.com.

http://www.playstation.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry