INTERIA.PL dla Prymatu

Portal INTERIA.PL zapewnia kompleksową obsługę webmastersko-internetową firmy Prymat, producenta przypraw jednorodnych, mieszanek przyprawowych i przypraw uniwersalnych.

INTERIA.PL wykonała trzy serwisy internetowe: firmowy serwis firmy Prymat -prymat.pl, witrynę WWW przyprawy Kucharek (kucharek.pl) oraz witrynę dla serii przypraw ekonomicznych Asta (asta.info.pl). INTERIA.PL opracowała i wyprodukowała także prezentację multimedialną spółki Prymat. W ramach umowy portal zapewnia stałe wsparcie webmasterskie dla serwisów WWW oraz świadczy usługi hostingowe.

– Podczas przetargu INTERIA.PL przedstawiła nam nie tylko najkorzystniejszą ofertę i najciekawsze pomysły, ale przede wszystkim zaoferowała kompleksowe usługi – podsumowała współpracę z portalem Danuta Krzemień, Marketing & PR Manager PPH Prymat. – W efekcie powstały nowoczesne serwisy, które – mamy nadzieję – przyczynią się do wzmocnienia naszych relacji z klientami – dodała.

Nowe serwisy Prymat skierowane są przede wszystkim do dwóch grup odbiorców: konsumentów poszukujących przepisów kulinarnych i informacji o przyprawach oraz dziennikarzy chcących dowiedzieć się więcej o firmie i jej produktach. W serwisach znaleźć można m.in. kompendium wiedzy o przyprawach, porady i ciekawostki, przepisy kulinarne oraz informacje o produktach Prymatu i nowościach w ofercie firmy. Wkrótce na stronach Prymat i Kucharek pojawią się konkursy i zabawy, przeznaczone nie tylko dla gotujących Pań.

http://www.interia.pl

http://www.kucharek.pl

http://www.prymat.pl

http://www.asta.info.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top