INTERIA.PL o Nowych Technologiach

6 grudnia ruszyła nowa odsłona znanego już serwisu INTERIA.PL, poświęconego tematyce nowych technologii. Strona nt.interia.pl zawiera teraz więcej autorskich artykułów i wiadomości z branży IT, a wszystko to ubrane zostało w bardziej nowoczesny layout, zgodny z najnowszymi trendami w internecie.
Serwis tworzony jest obecnie przez dwóch nowych dziennikarzy INTERIA.PL, pasjonujących się w dziedzinie nowych technologii i prowadzących swoje autorskie vortale technologiczne. Paweł Gąsiorski specjalizuje się w telekomunikacji, natomiast pasją Łukasza Kujawy jest internet. Obaj panowie stawiają na autorskie artykuły i testy produktów.

– Chcemy przywrócić dawną świetność Nowych Technologii w portalu INTERIA.PL. Przed nami duże wyzwanie, ale nie należymy do tych, którzy łatwo się poddają. Nowe Technologie mają być serwisem dla użytkowników, a nie odwrotnie. Mamy bardzo dużo pomysłów, które będziemy stopniowo wdrażać w życie. Nie chcemy zabierać portalowi jego użytkowników, chcemy pozyskać nowych, ukierunkowanych bardziej na świat teleinformatyki – powiedział Paweł Gąsiorski, redaktor serwisu Nowe Technologie.

Serwis w nowej wersji składa się z pięciu działów tematycznych: Telekomunikacja, Komputery, Internet, Foto oraz Audio-Wideo. W każdym z nich zamieszczane są aktualne informacje z poszczególnych dziedzin: nowości produktowe, informacje od producentów, ważne wydarzenia i trendy na rynku, a przede wszystkim artykuły o samym internecie i jego społeczności, oraz testy sprzętu przeprowadzone przez redaktorów portalu. Oprócz tego każdy użytkownik będzie mógł obejrzeć pliki video, zdjęcia oraz galerię multimedialną. Twórcy serwisu zakładają również umożliwienie użytkownikom wymianę informacji na temat poszczególnych produktów i sposobów rozwiązywania problemów technicznych.

W najbliższym czasie w części Cyberkultura serwis będzie informował o Społeczności Web 2.0. – Dzisiaj internet to osobny, żyjący własnym życiem, specyficzny świat, który chcemy opisać i przybliżyć – podsumowuje Łukasz Kujawa, redaktor serwisu Nowe Technologie.

www.interia.pl

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top