INTERIA.PL śle SMS-y klientom BPH TFI

Dział Sprzedaży Systemów i Technologii INTERIA.PL wdrożył dla BPH TFI mechanizm bramek SMS oparty na technologii GSM. Z usługi korzystają klienci, zainteresowani otrzymywaniem na bieżąco informacji finansowych.

Uruchomiony przy współpracy z portalem serwis SMS/E-mail wzbogaca zasoby korporacyjnej witryny BPH TFI (http://www.bphtfi.pl/). Jest przeznaczony dla osób, które zainwestowały w fundusze BPH TFI i umożliwia im odbiór najnowszych informacji o wycenie jednostek uczestnictwa oraz certyfikatów inwestycyjnych bezpośrednio na telefon komórkowy lub na pocztę e-mail.

– Nasi klienci interesują się tym, co się dzieje z ich oszczędnościami i codziennie chcą otrzymywać informacje na ten temat. Z tego powodu nowa usługa SMS jest bardzo istotnym elementem naszego serwisu internetowego i zyskuje sporą popularność – wyjaśnia Tomasz Mozer, Członek Zarządu BPH TFI. – Rozważamy poszerzenie jej funkcjonalności – dodaje.

Usługa jest bezpłatna. Może z niej skorzystać każdy klient, który wprowadzi swoje dane, wskaże fundusz lub fundusze, o których mają być przekazywane informacje i zaakceptuje regulamin serwisu.

Bramki SMS stanowią szybki, tani i dający wiele możliwości kanał łączności w relacjach firma – klient. Pozwalają na prowadzenie akcji marketingowych i przekazywanie wiadomości spersonalizowanych, np.: o stanie konta bankowego.

Dział Sprzedaży Systemów i Technologii INTERIA.PL współpracuje z wszystkimi operatorami telefonii komórkowej w Polsce. Ma na swym koncie wdrożenie usługi SMS dla takich klientów jak WARTA i BPH.

http://www.interia.pl

http://www.bphtfi.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry