INTERIA.PL sprzedaje kody dostępu do usług telefonii VoIP

15 kwietnia br. w portalu INTERIA.PL odbyła się oficjalna premiera serwisu Telepin (http://telepin.interia.pl/), umożliwiającego zakup kodów dostępowych do usług telefonii internetowej. Uruchomienie serwisu jest efektem umowy, jaką INTERIA.PL zawarła 20 grudnia 2001 r. z Rozgadana Sp. z o.o., operatorem systemu Telepin.

Usługa Telepin, dzięki wykorzystaniu technologii VoIP, umożliwia prowadzenie znacznie tańszych rozmów telefonicznych: międzynarodowych, międzymiastowych i do sieci telefonii komórkowych. Korzystanie z usług nie wymaga instalacji żadnych dodatkowych urządzeń, konieczny jest jedynie dostęp do aparatu telefonicznego z wybieraniem tonowym, z którego można dodzwonić się do jednego z kilkunastu centrów dostępowych w Polsce. Oszczędności dokonujące się dzięki realizacji usług poprzez Internet sięgają nawet kilkudziesięciu procent.

Kody dostępu można zakupić poprzez serwis z dowolnego miejsca na świecie, płacąc w bezpieczny sposób kartą kredytową. Dzięki temu, że
kod przesyłany jest pocztą elektroniczną, może on trafić do dowolnie wybranej przez kupującego osoby. Istnieje możliwość otrzymania faktury za zakupione kody, przez co usługa dostępna jest także dla firm. Dodatkową funkcjonalność serwisu zapewnia specjalny kalkulator, umożliwiający przeliczanie cen połączeń w usłudze Telepin do telefonicznych sieci polskich i 230 krajów świata, oraz porównywanie ich ze stawkami narodowego operatora.

Rozgadana Sp. z o.o. jest firmą z polskim kapitałem, działającą od
sierpnia 2000 roku. W grudniu 2000 roku wprowadziła na rynek
detaliczny karty telepin służące do obniżania kosztów rozmów
telefonicznych w oparciu o technologię VoIP.

http://telepin.interia.pl

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top