INTERIA.PL uruchomiła serwis Polska Lokalna

INTERIA.PL ruszyła z nowym wortalem informacji lokalnej www.polskalokalna.pl, którego celem jest przekazywanie informacji o wydarzeniach i inicjatywach lokalnych z terenu całej Polski. Serwis skierowany jest do społeczności nie tylko z dużych miast, ale przede wszystkim z mniejszych miast i miasteczek. Polska Lokalna powstaje we współpracy z dziesiątkami lokalnych gazet, portali, stacji radiowych i telewizyjnych z terenu całego kraju.
– Naszym zamiarem jest pokazanie spraw i wydarzeń ważnych w wymiarze lokalnym oraz zwrócenie uwagi na pożyteczne inicjatywy i pomysły, z których mogliby skorzystać mieszkańcy innych regionów. W Polsce Lokalnej obowiązuje inny punkt widzenia – bliski człowiekowi, a więc obcy mediom centralnym – mówi Krzysztof Fijałek redaktor naczelny INTERIA.PL. Oprócz newsów między innymi o tematyce społecznej, kulturalnej i sportowej użytkownicy serwisu mogą porozmawiać z osobami ze swojej okolicy na czacie, wymieniać się doświadczeniami na forum, oraz zakładać lokalne społeczności dzięki platformie Znajomi.

Serwis zachęca również internautów do opisywania ciekawych wydarzeń, które mają miejsce w ich miastach. Mogą to zrobić za pomocą specjalnego formularza, znajdującego się na stronie. Nadesłane informacje wraz ze zdjęciami zostaną zamieszczone w serwisie w zakładce „Wasze informacje”. Na stronie www.polskalokalna.pl internauta odnajdzie również prognozę pogody w poszczególnych regionach Polski, informator o imprezach oraz repertuar kin.

www.polskalokalna.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top