INTERIA.PL wspiera Amnesty International

Opublikowano: 4 listopada 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

INTERIA.PL rozpoczęła współpracę z Amnesty International. Portal wspiera działalność Stowarzyszenia oferując nieodpłatny hosting serwisów internetowych, poświęconych akcjom podejmowanym przez partnera.
INTERIA.PL zobowiązała się do bezpłatnego udostępnienia Amnesty International specjalnego pakietu hostingowego o powiększonej pojemności konta i o zwiększonym limicie transferu z konta. Portal zaoferował Stowarzyszeniu dostęp do PHP, 4 baz danych, 20 list dyskusyjnych i 200 kont e-mail, podjął się też obsługi domeny głównej i 15 subdomen.

Hostowane przez INTERIA.PL konta są wykorzystywane przez Amnesty International do udostępniania w sieci WWW głównego serwisu Stowarzyszenia (http://amnesty.org.pl/), przechodzącego obecnie gruntowną przebudowę. W ramach współpracy portal zobowiązał się też do utrzymania serwisów dedykowanych licznym akcjom organizowanym przez AI – dotyczy to zarówno istniejących już witryn, jak i tych, które dopiero powstają.

– Cieszymy się ze współpracy z INTERIA.PL i liczymy, że przyczyni się ona do sprawnego funkcjonowania wszystkich kanałów komunikacji z naszymi odbiorcami za pośrednictwem Internetu. Mamy nadzieję, że dzięki wsparciu INTERIA.PL będziemy w stanie w pełni wykorzystać szanse, jakich dostarcza nam globalna sieć i na czas dostarczać Polkom i Polakom dostępne nam informacje na temat naruszeń praw człowieka na świecie – powiedziała Kaja Kulesza, rzeczniczka prasowa Amnesty International.

Amnesty International jest ogólnoświatowym ruchem ludzi działających na rzecz praw człowieka, nagrodzonym Pokojową Nagrodą Nobla w 1977 r. Stowarzyszenie podejmuje działania zmierzające do przeciwstawiania się poważnym naruszeniom praw każdego człowieka do fizycznej i psychicznej integralności, do wolności sumienia i wypowiedzi, oraz do traktowania wolnego od dyskryminacji.

www.interia.pl

Hanna LaskowskaINTERIA.PL wspiera Amnesty International

Podziel się!

O autorze

hania