INTERIA.PL wypuszcza Złotą Kaczkę

Portal INTERIA.PL uruchomił serwis Złote Kaczki 2005, poświęcony 49. plebiscytowi na polskie nagrody filmowe, prowadzonemu wspólnie z miesięcznikiem Film.

Złote Kaczki to najstarsza, przyznawana od 1956 r., polska nagroda filmowa. Po raz pierwszy plebiscyt na najlepszy film ogłoszono wśród czytelników miesięcznika Film w 10. rocznicę powstania pisma. Pierwszych laureatów Złotych Kaczek wybrało redakcyjne jury na podstawie głosów czytelników. Jednak już od kolejnej edycji plebiscytu decyzja o przyznaniu nagrody zależy wyłącznie od głosów czytelników, co sprawia, że jest to nagroda szczególnie ceniona przez twórców, gdyż przyznają ją sami widzowie.

W serwisie plebiscytu znajdują się informacje na temat polskich filmów, które ukazały się w 2004 roku. Na stronach portalu użytkownicy Internetu mogą oddać głos na najlepszy film polski, najlepszą aktorkę i najlepszego aktora, najlepszą muzykę, najlepszy film offowy, najlepszy film zagraniczny i najlepsze wydanie DVD. W tym roku po raz pierwszy nagroda specjalna użytkowników portalu INTERIA.PL zostanie przyznana za najlepszy polski dubbing. Zwycięzca w tej kategorii otrzyma statuetkę Złotego Smoka.

Na osoby biorące udział w głosowaniu czekają atrakcyjne nagrody: zestaw kina domowego, płyty DVD, roczne prenumeraty miesięcznika Film oraz gadżety INTERIA.PL.

Plebiscyt na stronach portalu potrwa do 11 marca 2005 r. Laureaci plebiscytu zostaną ogłoszeni podczas uroczystości wręczenia Złotych Kaczek, która odbędzie się w Warszawie w ostatnich dniach marca.

http://www.interia.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry