INTERIA.PL zaprasza do wideogalerii

Opublikowano: 22 października 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

W portalu INTERIA.PL zadebiutował serwis Video, umożliwiający użytkownikom Internetu przeglądanie, zamieszczanie w sieci i ocenianie najciekawszych filmików wideo. Nowa witryna wzbogaciła zasoby platformy komunikacyjnej Znajomi INTERIA.PL.
– Uruchomienie Video INTERIA.PL to nasza odpowiedź na potrzeby tych, którzy chcą na bieżąco śledzić, cieszące się dużym zainteresowaniem, filmowe nowinki krążące w sieci. Ogromna popularność zagranicznych serwisów udostępniających zasoby tego typu sprawiła, że postanowiliśmy zaoferować ich polski odpowiednik – mówi Marcin Hajek, szef serwisów komunikacyjnych INTERIA.PL. – Jednocześnie serwis udostępnia ciekawe narzędzia tym, którzy chcą się dzielić swoimi nagraniami wideo zarówno ze wszystkimi użytkownikami sieci, jak i tylko z ograniczonym gronem znajomych – dodaje.

Dostępne w serwisie pliki wideo zostały pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych, wśród których znalazły się m.in.: Śmieszne, Reklama, Teledyski, Kino, Polityka, Motoryzacja czy Zwierzęta. Filmy można przeglądać też według zestawień rankingowych, takich jak: Najpopularniejsze, Najlepiej ocenione, Najczęściej komentowane, Najczęściej oglądane i Ostatnio dodane.

Wskazówką w dotarciu do interesujących użytkownika nagrań są tzw. tagi, czyli słowa-klucze, użyte w opisie filmu. Dzięki regule „im popularniejszy tag, tym większa czcionka mu przysługuje” użytkownik serwisu może szybko zorientować się, jakie wątki cieszą się w danym momencie największym zainteresowaniem. Ma też możliwość sprawdzenia, kto zamieszcza najwięcej filmików lub czyje nagrania są najpopularniejsze i zapoznania się z wizytówką wybranego użytkownika, prezentowaną w ramach serwisu Znajomi.

Przepustką do pełnego korzystania z serwisu Video INTERIA.PL jest rejestracja, po której internauta automatycznie zyskuje dostęp także do pozostałych witryn tworzących platformę komunikacyjną Znajomi (Blog, CZATeria, Galeria, Gry Online, Randki i Znajomi). Z chwilą zarejestrowania się użytkownik wideogalerii może nie tylko oglądać, ale i dodawać filmy, umieszczać wybrane nagrania w katalogu Ulubione czy też wysyłać najciekawsze pliki znajomym. Ma także możliwość komentowania i oceniania filmików nadesłanych przez innych.

Platforma komunikacyjna Znajomi w INTERIA.PL skupia wokół siebie społeczność internetową poprzez zapewnienie jej kompleksowych narzędzi do swobodnego i wszechstronnego kontaktu. Wszystkie tworzące ją elementy są zintegrowane. Wersja beta platformy komunikacyjnej wystartowała na początku stycznia br.

www.video.interia.pl

Hanna LaskowskaINTERIA.PL zaprasza do wideogalerii

Podziel się!

O autorze

hania