INTERIA.PL zaprasza do wideogalerii

W portalu INTERIA.PL zadebiutował serwis Video, umożliwiający użytkownikom Internetu przeglądanie, zamieszczanie w sieci i ocenianie najciekawszych filmików wideo. Nowa witryna wzbogaciła zasoby platformy komunikacyjnej Znajomi INTERIA.PL.
– Uruchomienie Video INTERIA.PL to nasza odpowiedź na potrzeby tych, którzy chcą na bieżąco śledzić, cieszące się dużym zainteresowaniem, filmowe nowinki krążące w sieci. Ogromna popularność zagranicznych serwisów udostępniających zasoby tego typu sprawiła, że postanowiliśmy zaoferować ich polski odpowiednik – mówi Marcin Hajek, szef serwisów komunikacyjnych INTERIA.PL. – Jednocześnie serwis udostępnia ciekawe narzędzia tym, którzy chcą się dzielić swoimi nagraniami wideo zarówno ze wszystkimi użytkownikami sieci, jak i tylko z ograniczonym gronem znajomych – dodaje.

Dostępne w serwisie pliki wideo zostały pogrupowane w kilkunastu kategoriach tematycznych, wśród których znalazły się m.in.: Śmieszne, Reklama, Teledyski, Kino, Polityka, Motoryzacja czy Zwierzęta. Filmy można przeglądać też według zestawień rankingowych, takich jak: Najpopularniejsze, Najlepiej ocenione, Najczęściej komentowane, Najczęściej oglądane i Ostatnio dodane.

Wskazówką w dotarciu do interesujących użytkownika nagrań są tzw. tagi, czyli słowa-klucze, użyte w opisie filmu. Dzięki regule „im popularniejszy tag, tym większa czcionka mu przysługuje” użytkownik serwisu może szybko zorientować się, jakie wątki cieszą się w danym momencie największym zainteresowaniem. Ma też możliwość sprawdzenia, kto zamieszcza najwięcej filmików lub czyje nagrania są najpopularniejsze i zapoznania się z wizytówką wybranego użytkownika, prezentowaną w ramach serwisu Znajomi.

Przepustką do pełnego korzystania z serwisu Video INTERIA.PL jest rejestracja, po której internauta automatycznie zyskuje dostęp także do pozostałych witryn tworzących platformę komunikacyjną Znajomi (Blog, CZATeria, Galeria, Gry Online, Randki i Znajomi). Z chwilą zarejestrowania się użytkownik wideogalerii może nie tylko oglądać, ale i dodawać filmy, umieszczać wybrane nagrania w katalogu Ulubione czy też wysyłać najciekawsze pliki znajomym. Ma także możliwość komentowania i oceniania filmików nadesłanych przez innych.

Platforma komunikacyjna Znajomi w INTERIA.PL skupia wokół siebie społeczność internetową poprzez zapewnienie jej kompleksowych narzędzi do swobodnego i wszechstronnego kontaktu. Wszystkie tworzące ją elementy są zintegrowane. Wersja beta platformy komunikacyjnej wystartowała na początku stycznia br.

www.video.interia.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry