Internet Designers dla Politechniki Wrocławskiej

Opublikowano: 19 października 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Agencja Interaktywna Internet Designers przygotowała i wdrożyła nowy serwis internetowy Politechniki Wrocławskiej opublikowany pod adresem pwr.wroc.pl. Zmiana strony WWW związana jest m.in. z wprowadzeniem nowych założeń identyfikacji wizualnej uczelni.

Nowy projekt serwisu to nie tylko zmiana szaty graficznej, ale również całej jego struktury. Bogata ilość informacji prezentowanych na stronie uczelni wymagała przeprowadzenia pogłębionej analizy i stworzenia odpowiedniej nawigacji, umożliwiającej użytkownikom serwisu szybkie i wygodne odnalezienie interesujących ich treści.

Publikacją treści i ich aktualizacją zajmuje się Biuro Promocji Politechniki Wrocławskiej oraz sekretariaty poszczególnych Wydziałów. Rozproszenie uprawnień do edycji treści serwisu WWW umożliwia zaawansowany system zarządzania treścią – Unity Content Manager, który stanowi rdzeń portalu internetowego.

Serwis dla Politechniki Wrocławskiej jest kolejnym projektem dla wyższych uczelni przygotowanym i wdrożonym przez Internet Designers. Wcześniej ID przygotowała m.in. rozbudowany serwis dla Wyższej Szkoły Bankowej (wsb.pl) i jej oddziałów oraz stronę Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu (wsf.edu.pl).

http://www.pwr.wroc.pl

Sylwester KozakInternet Designers dla Politechniki Wrocławskiej

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.