Internet Works na nowo

Agencja web-software Internet Works uruchomiła swoją nową stronę internetową. Odświeżeniu uległ layout, treść a także logo. W kolejce na redesign czekają także projekty wewnętrzne agencji.
„Podczas pracy nad stroną skupiliśmy się na tym, by była jak najbardziej przyjazna dla użytkownika, dlatego zrezygnowaliśmy z wodotrysków na rzecz czytelności, użyteczności i przejrzystości. Podajemy  w ten sposób naprawdę istotne dla Klienta informacje.” – mówi Michał Lechman, IT Manager w Internet Works.

Niedługo w nowej stylistyce uruchomiony zostanie także blog agencji. „Zazwyczaj na firmowych blogach dubluje się aktualności, portfolio lub ofertę – mówi Mateusz Miernikowski, Sales and Marketing Manager w Internet Works – dlatego my poszliśmy w zupełnie innym kierunku: my będziemy opisywać wszystko, co dzieje się podczas naszej pracy czyli jak powstają u nas projekty, z jakimi problemami się stykamy i w jaki sposób sobie z nimi radzimy.”

Do nowego systemu identyfikacji wizualnej agencji nawiązywać będą także inne wewnętrzne projekty Internet Works:  Simplo oraz ClearWeb.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top