Internetowa Dziewczyna Wakacji

W INTERIA.PL rozpoczął się konkurs ‘Zostań Internetową Dziewczyną Wakacji!’ Dla pań jest on okazją do zdobycia zaszczytnego tytułu, wycieczki – niespodzianki dla dwóch osób oraz zestawu kosmetyków firmy Ziaja; dla panów – szansą do wystąpienia w emocjonującej roli jury.

Aby wziąć udział w zabawie należy przysłać do portalu zdjęcie kandydatki, dołączając je do zgłoszenia ze strony konkursowej. Pierwszy etap konkursu zakończy się opublikowaniem w INTERIA.PL fotografii 100 kobiet, wybranych przez komisję konkursową. W kolejnym etapie zabawy miejsce jury zajmą użytkownicy portalu, którzy wskażą cztery finalistki, a następnie wyłonią spośród nich najpiękniejszą internetową dziewczynę wakacji.

Sponsorem serwisu konkursowego jest firma Ziaja, która ufundowała 100 zestawów kosmetyków dla półfinalistek oraz preparaty z najnowszej serii dla finałowej czwórki.

– ‘Zostań Internetową Dziewczyną Wakacji!’ to nasze kolejne wspólne przedsięwzięcie z INTERIA.PL – wyjaśnia Izabela Słomczewska z Działu Marketingu Ziaja LTD. – Zdecydowaliśmy się na nie, bo jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów konkursu ‘Nurkowanie w opalanie’, prowadzonego w portalu w ubiegłym miesiącu – dodaje.

http://dziewczyna.interia.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry