Internetowa Kancelaria Prawna

Opublikowano: 20 grudnia 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Agencja Interaktywna Adv.pl podpisała umowę na usługi eksperckie związane z uruchomieniem nowej technologii w obrębie platformy informacyjnej e-prawnik.pl. Poza doradztwem, prace obejmować będą odświeżenie wizerunku graficznego serwisu, zaprojektowanie nowej struktury merytorycznej witryny oraz stworzenie platformy programistycznej.

Serwis e-prawnik.pl to jeden z wiodących wortali obsługiwanych przez prawników, skierowany do osób zawodowo nie zajmujących się prawem, jednak poszukujących fachowej wiedzy z tej dziedziny. Witryna skierowana jest głównie do Małych i Średnich Przedsiębiorstw, miesięcznie odwiedza ją około 40 000 użytkowników, a jej strony odsłaniane są ponad 500 000 razy.

„Naszym zadaniem jest stworzenie w pełni profesjonalnej, wiarygodnej, łatwej w obsłudze Internetowej Kancelarii Prawnej. Docelowo na witrynie ma pojawić się możliwość korzystania z usług prawników za pośrednictwem Internetu.” – Powiedział Dyrektor Działu Obsługi Klienta Adv.pl, Grzegorz Kotla.

Do utrzymywania bieżącego kontaktu z Klientem, podpisywania umów, pełnomocnictw, zawierania transakcji zostanie wykorzystany podpis elektroniczny, co wiąże się z zastosowaniem odpowiedniej, profilowanej platformy komunikacyjnej, tworzonej przez Adv.pl.

http://www.e-prawnik.pl
http://www.adv.pl

Sylwester KozakInternetowa Kancelaria Prawna

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.