Internetowa Kancelaria Prawna

Agencja Interaktywna Adv.pl podpisała umowę na usługi eksperckie związane z uruchomieniem nowej technologii w obrębie platformy informacyjnej e-prawnik.pl. Poza doradztwem, prace obejmować będą odświeżenie wizerunku graficznego serwisu, zaprojektowanie nowej struktury merytorycznej witryny oraz stworzenie platformy programistycznej.

Serwis e-prawnik.pl to jeden z wiodących wortali obsługiwanych przez prawników, skierowany do osób zawodowo nie zajmujących się prawem, jednak poszukujących fachowej wiedzy z tej dziedziny. Witryna skierowana jest głównie do Małych i Średnich Przedsiębiorstw, miesięcznie odwiedza ją około 40 000 użytkowników, a jej strony odsłaniane są ponad 500 000 razy.

“Naszym zadaniem jest stworzenie w pełni profesjonalnej, wiarygodnej, łatwej w obsłudze Internetowej Kancelarii Prawnej. Docelowo na witrynie ma pojawić się możliwość korzystania z usług prawników za pośrednictwem Internetu.” – Powiedział Dyrektor Działu Obsługi Klienta Adv.pl, Grzegorz Kotla.

Do utrzymywania bieżącego kontaktu z Klientem, podpisywania umów, pełnomocnictw, zawierania transakcji zostanie wykorzystany podpis elektroniczny, co wiąże się z zastosowaniem odpowiedniej, profilowanej platformy komunikacyjnej, tworzonej przez Adv.pl.

http://www.e-prawnik.pl
http://www.adv.pl

Wpisy promowane

  • Porady z remontu mieszkania
    Każde mieszkanie od czasu do czasu wymaga remontu. Taki remont to oczywiście mnóstwo ciężkiej pracy i ogromne koszta, jednak efekty ...
  • Transfer Cyfrowy DTF – cyfrowe nadruki
    Rynek koszulek z nadrukiem przeżywa prawdziwy rozkwit. Z jednej strony bardzo uniwersalne zastosowanie koszulek sprawia, że możemy z powodzeniem wykorzystać ...

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry