Internetowy katalog mebli Black Red White

Pod adresem brw.com.pl dostępny jest nowy serwis internetowy firmy Black Red White. Jest to m.in. obszerny, internetowy katalog produktów. Autorem serwisu jest agencja interaktywna OS3 multimedia.

Serwis brw.com.pl zawiera ponad tysiąc zdjęć produktów firmy Black Red White i blisko trzysta aranżacji. Prezentowane meble pogrupowane są w zależności od kolekcji i przeznaczenia na systemy modułowe, komplety, kolekcje klasyczne, zestawy modułowe, sypialnie, kuchnie. Dodatkowo, w ramach wybranej grupy, można porównać produkty z jednej kategorii jak krzesła, stoły. Taki podział zapewnia prostą selekcję produktów i intuicyjne dotarcie przez internautów do interesujących ich informacji.

– Internetowy katalog produktów to skuteczny i ekonomiczny sposób informowania klientów o aktualnej ofercie. Rozwiązanie to jest atrakcyjne z dwóch względów. Po pierwsze, tradycyjne katalogi dostępne w punktach sprzedaży tracą swoją aktualność w momencie wprowadzenia zmian w ofercie, natomiast internetowy katalog produktów może być w prosty i szybki sposób aktualizowany. Po drugie, serwis internetowy dostępny jest dla nieograniczonej grupy odbiorców przez całą dobę. Internetowy katalog produktów jest więc rozwiązaniem pozwalającym zaoszczędzić czas i pieniądze oraz szybko dotrzeć z informacją do odbiorcy. – mówi Marcin Maj, Client Service Director, OS3 multimedia.

http://www.brw.com.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry