Internetowykantor.pl i Walutomat łączą siły – niebawem połączenie

Operatorzy InternetowyKantor.pl oraz Walutomat.pl łączą siły – właściciele firm podpisały umowę o utworzeniu wspólnego podmiotu, GTML Sp. z o.o., który objął udziały w obu spółkach. Serwisy internetowe będą nadal funkcjonowały pod swoimi nazwami.

Kolejnym naturalnym krokiem będzie formalne połączenie obu serwisów. Dzięki temu uzyskamy lepsze zaplecze do ich rozwoju – powiedział Michał Czekalski, współzałożyciel InternetowyKantor.pl.

Konferencja prasowa

Należy podkreślić, że dla klientów de facto nic się nie zmieni. Utrzymane zostaną dotychczasowe nazwy i modele serwisów. Dodatkowo będą wprowadzane nowe usługi i funkcjonalności na platformach – dodał Tomasz Dudziak, założyciel Walutomat.pl.

Pomimo planowanego połączenia, serwisy zachowają swój odrębny charakter.

Z platformy InternetowyKantor.pl korzysta ponad 87 tys., a z Walutomat.pl ponad 75 tys. klientów. Od początku działalności użytkownicy Walutomat.pl wymienili walutę na łączną kwotę blisko 7 mld zł (licząc dwie strony transakcji), a Internetowykantor.pl na ponad 3 mld zł.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry