Internetowykantor.pl i Walutomat łączą siły – niebawem połączenie

Opublikowano: 15 maja 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Operatorzy InternetowyKantor.pl oraz Walutomat.pl łączą siły – właściciele firm podpisały umowę o utworzeniu wspólnego podmiotu, GTML Sp. z o.o., który objął udziały w obu spółkach. Serwisy internetowe będą nadal funkcjonowały pod swoimi nazwami.

Kolejnym naturalnym krokiem będzie formalne połączenie obu serwisów. Dzięki temu uzyskamy lepsze zaplecze do ich rozwoju – powiedział Michał Czekalski, współzałożyciel InternetowyKantor.pl.

Konferencja prasowa

Należy podkreślić, że dla klientów de facto nic się nie zmieni. Utrzymane zostaną dotychczasowe nazwy i modele serwisów. Dodatkowo będą wprowadzane nowe usługi i funkcjonalności na platformach – dodał Tomasz Dudziak, założyciel Walutomat.pl.

Pomimo planowanego połączenia, serwisy zachowają swój odrębny charakter.

Z platformy InternetowyKantor.pl korzysta ponad 87 tys., a z Walutomat.pl ponad 75 tys. klientów. Od początku działalności użytkownicy Walutomat.pl wymienili walutę na łączną kwotę blisko 7 mld zł (licząc dwie strony transakcji), a Internetowykantor.pl na ponad 3 mld zł.

Sylwester KozakInternetowykantor.pl i Walutomat łączą siły – niebawem połączenie

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.