Intershoe z nowym sklepem internetowym od Ebexo

Intershoe, sieć sklepów z obuwiem, dołączyła do grona klientów Ebexo. Dzięki dokładnemu briefingowi i poznaniu potrzeb klienta Ebexo umożliwiło firmie ewolucję w stronę sprzedaży wielokanałowej.

Sklep został w pełni dostosowany do wymagań urządzeń mobilnych dzięki technologii Responsive Web Design. Wartość m-commerce w Polsce, według raportu „Handel mobilny w praktyce”, ma wynieść w tym roku ponad 2,5 mld złotych i wzrasta o ponad 100 proc. rocznie – wskazała Sylwia Krzesińska, project manager odpowiedzialna za wdrożenie platformy Ebexo dla marki Intershoe.

intershoe-RWD

 

Nasz sklep potrzebował zmiany. Zdecydowaliśmy się na Ebexo między innymi ze względu na ich imponujące portfolio projektów graficznych – dodał Maciej Biernacki z Intershoe. Po negatywnych doświadczeniach z inną platformą sklepową szukaliśmy partnera, z którym będziemy mieli bezproblemowy i szybki kontakt. Wymagaliśmy także, by oprogramowanie było dopasowane do naszych potrzeb. Ebexo daje nieograniczone możliwości rozbudowy sklepu zachowując przy tym najwyższe standardy e-commerce. 

Od pierwszego spotkania, aż po koniec wdrożenia proces migracji był obsługiwany przez dedykowanego opiekuna Ebexo, wliczając w to także najtrudniejsze jego elementy, takie, jak przeniesienie bazy danych.

Intershoe koncentruje się przede wszystkim na segmencie premium, a swoje produkty kieruje do kobiet i mężczyzn zainteresowanych modą, świadomych stylu i nowych trendów. Firma działa już od ponad 20 lat i w swojej ofercie ma blisko 7 tyś. produktów od wiodących marek, między innymi Tommy’ego Hilfigera, Clarks, Emu Australia, Ecco i FLY London. Firma, oprócz sklepu internetowego, posiada kilkanaście salonów w całej Polsce między innymi w Gdańsku, Krakowie, Łodzi, czy we Wrocławiu.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top