Inwestycje.pl z nowym serwisem

Opublikowano: 8 marca 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Do Grupy Inwestycje.pl dołączyła Finansosfera.pl – porównywarka usług finansowych.

Inwestycje.pl z nowym serwisem 1

Dołączenie portalu Finansosfera.pl do grupy mediowej Inwestycje.pl to naturalna kolej rzeczy, która pokazuje, jak ważne jest działanie w grupie. Spółka Finansosfera w tym roku poczyniła kilka ważnych kroków do wzmocnienia swojej pozycji w segmencie porównywarek finansowych nawiązując współpracę z nowymi podmiotami działającymi w sieci (portal FinanseOsobiste.pl), co ma niebagatelne znaczenie dla wzrostu naszego udziału w rynku. Powyższe działania, jak również sam fakt dobrej współpracy z Inwestycje.pl, mają na celu wypracowanie jak najlepszych praktyk oraz doświadczenia potrzebnego do dalszego silnego rozwoju prowadzonej przez nas działalnościRafał Tomkowicz, dyrektor zarządzający w Finansosfera.

Włączenie Finansosfery do Grupy to kolejny etap kontynuowanej przez nas strategii budowania wzajemnie uzupełniającego się i komplementarnego contentu w kategorii Biznes/Finanse/Prawo. Porównywarka ma bardzo duży potencjał i jest doskonałym narzędziem pozwalającym wyszukać, wybrać i przeczytać opinię na temat produktów finansowych. Serwis ten stanowi zatem doskonałe uzupełnienie naszej dotychczasowej oferty contentowejGrzegorz Czapla , prezes zarządu Inwestycje.pl.

Sylwester KozakInwestycje.pl z nowym serwisem

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.