iPhone 3G w salonach iSpot

iPhone 3G, długo oczekiwany telefon firmy Apple można od dziś kupić nie tylko w salonach operatorów komórkowych, ale także w salonach iSpot w całym kraju.
Na mocy podpisanej z PTC Era umowy, iSpoty zaoferują swoim klientom możliwość zakupu iPhone’a 3G w ofercie abonamentowej sieci Era. Podczas wizyty w iSpocie będzie można nie tylko podpisać umowę z Erą i odebrać swojego iPhone’a, ale również dobrać do telefonu Apple odpowiednie akcesoria czy też skonsultować wybór odpowiedniego modelu iPhone 3G z wykwalifikowanymi pracownikami iSpota. Przedstawiciele iSpota zapowiadają również, że w salonach będzie można wziąć udział w szkoleniach z obsługi iPhone 3G.

iPhone 3G w salonach iSpot 1

Najnowszy telefon firmy Apple będzie można kupić w sieci sklepów iSpot w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Gliwicach.

iPhone 3G w salonach iSpot 2

iSpot to jedyna w Polsce sieć salonów, w których można zakupić pełną ofertę produktów firmy Apple, m.in. komputery stacjonarne, laptopy oraz iPody, a także oprogramowanie i akcesoria.

Zobacz też: iPhone – nowa era w reklamie

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry