ipla.tv: sukces transmisji z Jak Oni Śpiewają

Tysiące fanów „Jak Oni Śpiewają” od kilku tygodni podglądają na internetowej platformie ipla.tv kulisy programu telewizyjnego. Pionierski pomysł firmy Redefine połączenia telewizji i internetu umożliwia podpatrywanie on-line ulubionych gwiazd przed i po występach, zadawanie im pytań i tym samym współdecydowanie o przebiegu show.

Interaktywne transmisje realizowane na platformie ipla, którą można bezpłatnie pobrać ze strony www.ipla.tv, okazały się dużym sukcesem i będą kontynuowane w kolejnych projektach.

Nowatorska formuła zaproponowana przez Redefine i Telewizję Polsat polega na prowadzeniu drugiej, równoległej do telewizyjnej, internetowej transmisji na żywo. Ukazuje ona więcej niż relacja telewizyjna i pozwala internautom na aktywny udział w programie. Dwa studia internetowe znajdują się za kulisami, gdzie uczestnicy show przygotowują się do występów. Internauci mogą w ipla zadawać pytania gwiazdom i w ten sposób wpływać na przebieg całego show. Dwie równoległe odsłony programu to zupełnie nowe możliwości dla fanów programów telewizyjnych. Pozwalają nie tylko na odbiór transmisji, ale także na aktywne w niej uczestniczenie. – „Dajemy internautom możliwość współtworzenia ulubionych programów telewizyjnych. Wiemy, że ten pomysł był strzałem w dziesiątkę, nie tylko z uwagi na zainteresowanie nim tysięcy internautów, ale również konkurencji, która idzie w nasze ślady :)” – mówi Marcin Pery, Prezes Zarządu Redefine.

Po zakończeniu show „Jak Oni Śpiewają”, którego finał planowany jest na 6 grudnia, za pośrednictwem platformy ipla transmitowane będzie show „Piotr Bałtroczyk przedstawia” – internauci będą mogli podglądać, jak kabarety szykują się do występów na scenie. Z kolei fani sportu w ipla mogą śledzić transmisje meczów Plus Ligi – Polskiej Ligi Siatkówki.

Ipla to interaktywna platforma, która łączy funkcje plejera z funkcjami społecznościowymi. Pozwala na korzystanie z internetowej transmisji na żywo w wysokiej jakości, dostęp do obszernej bazy materiałów VOD w tym kilku tysięcy odcinków seriali, koncertów, programów telewizyjnych, wydarzeń sportowych. Ponadto posiada funkcje komunikatora i czatu, które umożliwiają wspólne uczestniczenie fanów programów w transmisji. Instalacja ipla jest bezpłatna, można ją pobrać ze strony www.ipla.tv

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top